Genel

Eminönü Boğaz Turu

İstanbul Eminönü demek balık ekmek yemek demek. Eminönü demek denizin o kendine has kokusunu içinize çekmek demek. Eminönüdemek o kalabalığın içinde her şeye rağmen mutlu olmak demek. Herkes için Eminönü bambaşka duygulara gece olur. Bizler İstanbul özel semtlerinden olan Eminönü’yü bu kez bir de denizden görün istiyoruz. Eminönü Boğaz Turu ile en özel anlara tanık olmak ve aslında tüm bu duyguları en yoğun şekilde yaşamanın diğer adı tekne turu olacak.

Size özel kiralık tekne turları ile Eminönü Boğaz Turu tam hayal ettiğiniz gibi yaşanacak. Sanki sizin kendi tekneniz varmışta kaptanınızı yönlendiriyorsunuz gibi. Bu hissi yaşamak ve Eminönü’nün güzelliklerine ortak olmak için mutlaka bu özel anları yaşamalısınız. Harika bir gezi, harika bir yemek, en güzel sohbetler… Bunların dahası sizler için bu özel teknelerde fazlası ile yaşanılıyor olacak. Hem siz hem de yanınızda olan herkes Eminönü’nün o harika havasına tam olarak tanık olacak ve adeta yaşayacaklardır.

Eminönü Boğaz Turu ile açılacak ve birçok özel noktayı görebileceksiniz. Dilerseniz bindiğiniz yerde iner, ya da farklı bir rotada gezintinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Kiralık teknelerde süre kısıtlaması yoktur. Anlaşmanızı saatlik ya da günlük olarak yapabilirsiniz. Her şey eksiksiz ve sizin istedikleriniz şekilde gerçekleşir. Bukonuda sizlere en iyi hizmeti veren Uluçay yatçılık ile tanışmakta büyük bir fırsat olacak.  En güzel Vip tekneler ile Eminönü Boğaz Turuna çıkmış olmak en doğru kararınız olacak. Eminönü gezisi her mevsimde ayrı güzelliğe sahiptir. Bu sebeple dilediğiniz her mevsimde ve günde kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz. Size özel hizmet veren, kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz bir firma ile çalışmanın farkını gün sonunda görmüş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir