Genel

Ortaköy Boğaz Turu

Eğer konuk ettiğiniz bir misafiriniz varsa ona İstanbul’un en güzel noktalarını göstermek adeta boynuzun bir borcu gibi değil mi? Misafirlerinize İstanbul’u en güzel şekilde tanıtmanın yolu ile kesinlikle tekne turundan geçiyor. Sizlere özel olarak kiralanacak vip tekne ve yatlar ile harika bir Ortaköy Boğaz Turuna ne dersiniz? Bu tur ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamış olacak ve hem onlar hem de siz unutulmaz bir gün geçirmiş olacaksınız.

Ortaköy Boğaz Turu bizce hem gündüz gözü hem de gecenin o loş ışıklarında tercih edilmelidir. Dolayısı ile dilerseniz tüm gün ya da uzun süreli bir tekne kiralama yaparak bu her iki ana da tanık olabilirsiniz. İstanbul’a gelen tüm turist ve misafirlerin ilk görmek istediği noktalardan biri Ortaköy olur. Sizler de konuklarınıza bu en güzel ve en özel yeri gösterecek üstelik bunu denizden özel kiralık bir yat ya da tekne ile yaşatmış olacaksınız.

Sadece konuklarınız için mi tercih edilmeli? Elbette hayır. Kendinizi biraz dinlemek istediğinizde, moral bulmak istediğinizde, kısaca İstanbul’a daha yakından tanık olmak istediğiniz her zaman kiralık tekne ile derin ve mavi sulara açılabilirsiniz. Üstelik Uluçay yatçılık ile alacağınız bu kaliteli hizmet size asla pişmanlık yaşatmıyor olacak. Tekneden inerken bir sonraki turun bile hayalini kurmaya başlıyor olacaksınız.

Sizler de İstanbul Avrupa yakasının en güzel ve en nadide yerlerinden biri olan Ortaköy için bir Ortaköy Boğaz turu planlayın deriz. Dilerseniz kapalı alanı geniş ya da açık alanı geniş, kişi sayınıza göre yani tamamen sizin isteklerinize göre ayrılmış kiralık tekne ile boğaz turunuza çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir