Genel

İstanbul Uzun Boğaz Turu

Güzel bir güne harika bir program koymak istiyorsanız o halde uzun boğaz turu konseptimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarınız ile ne yapsak diye düşünüyorsanız en doğru tercihin harika bir tekne ile boğaza açılmak olduğunu görebileceksiniz. Hem çok daha detaylı bir gezinti yapacak hem de kendinize çok özel bir gün hediye etmiş olacaksınız. Kiralık tekne sayesinde boğaz turlarını arzu ettiğiniz saatler aralığında ve istediğiniz gibi vakit geçirerek yaşayabilirsiniz.

Tekne turu seviyorsanız ve şöyle uzun uzadıya birçok yeri görmek istiyorsanız en doğru tercih olacaktır. Özellikle daha önce hızlandırılmış bir tekne turu deneyimi yaşadıysanız zaten heyecanını az çokbiliyor olacaksınız. Denizlerin üzerinde süzülürken hep yakından görmek istediğiniz noktaları görmek ve üstelik bunları sadece size özel yaşamak ayrı bir keyif olacak.

Boğazın güzelliklerini zaten anlatmaya gerek var mı? Bizce yok. Hem kendiniz için hem gelen konuklarınız için hem de arkadaş çevreniz için harika bir gezinti olabilir. Amaç elbette güzel bir gün geçirmek ve günü doya doya yaşamak olacak. Dilerseniz gündüz, dilerseniz gece, dilerseniz de tam güneş batarken her iki duyguyu da yaşamak adına akşam saatlerini tercih edebilirsiniz.

Uzun boğaz turu tekne kiralama ile çok daha coşkulu yaşanıyor olacak. En güzel yalıların önünden geçerken sizler içeceklerinizi yudumlayabilir ve hatta istediğinize göre yiyecek servisi bile alabilirsiniz. Her şey sizin istekleriniz dahilinde olacak ve tekneden hiç inmek istemeyeceksiniz. Özel tekne kiralama her zaman kişiye kendini daha iyi hissettiriyor olacak. Özellikle en donanımlı ve en özel tekneler de gezinti yapmak çok daha keyifli olacak. Toplam yolcu sayısına göre sizlere sunulan teknelerden birini seçebilirsiniz. Kalabalık gruplar için dahi oldukça büyük tekneler mevcuttur. Amaç size harika bir boğaz turu yaptırmak. Bunu kısa zamana sıkıştırmaktansa bizler uzun boğaz turunu öneriyor ve doya doya yaşamanızı arzu ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir