43 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Close

Tekne BRK 1

Sizlerde kına, nişan, düğün, davet ve gezi organizasyonlarınızda sizlere hoş bir deneyim sunan BRK 1 adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Geniş kapasitesi ile özel anlarınızı unutulmaz birer hatıraya çevirecek bu teknemiz 175 kişi yolcu kapasitesine sahiptir. 120 kişilik yemek servis alanı bulunan ve 32 metre uzunluğa sahip olan bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Sizde bu deneyimi yaşamak ve davetlilerinizi daha eşsiz bir ortamda ağırlamak istiyorsanız, bizleri arayarak tekne hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRK 2

Lüks gezi teknesi olarak sizlere hizmet veren bu BRK 2 adlı teknemizde sizlerde hoş bir tatil geçirebilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle, ailenizle veya arkadaşlarınız ile günlük, saatlik veya haftalık olarak faydalanabileceğiniz bu teknemizde, sizlere deneyimli personeller eşlik edecek ve denize açılmanıza olanak sağlayacaklardır. Oturma odası, yatak odası ve lavabo gibi özellikleri bulunan ve ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verecek bu teknemiz hakkında bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRK 3

2012 yılında Tuzla üzerinde imal edilen ve klasik Türk Loydu klaslı olan bu BRK 3 adlı teknemizden sizlerde kokteyl, gezi ve davet organizasyonlarınızda faydalanabilirsiniz. Davetlilerinizi eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz ve farklı bir ortam eşliğinde hazırlayabileceğiniz bu teknemizde yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. 70 kişilik geniş bir kapasiteye sahip olan bu teknemizde 50 kişilik yemek servis alanı bulunmaktadır. 22 metre uzunluğa sahip olan bu teknemiz hakkında bizler arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRP

Kına, nişan, düğün, davet ve gezi gibi kalabalık organizasyonlarınızda sizlerde açık ve kapalı olmak üzere 2 katlı olarak hizmet veren BRP adlı teknemizden faydalanabilirsiniz. Konuklarınızı eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz ve unutulmaz bir organizasyon sunabileceğiniz bu teknemizde yemekli veya yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. Özel günlerinizi daha anlamlı kılabileceğiniz ve gezilerinizi daha fazla renklendirebileceğiniz bu teknemiz hakkında sadece bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük olarak kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BS

Kına, Nişan, Parti veya Davet tarzı kalabalık organizasyonları farklı bir ortamda yapmak istiyorsanız sizde BS adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabildiğiniz ve konuklarınızı maviyle buluşturabildiğiniz bu teknemizden 4 mevsim olarak faydalanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabildiğiniz bu teknemizde yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilir, konuklarınıza unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz. Sizde bizleri arayarak BS adlı teknemiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.