1–12 / 41 sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Close

Tekne BRK 1

Sizlerde kına, nişan, düğün, davet ve gezi organizasyonlarınızda sizlere hoş bir deneyim sunan BRK 1 adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Geniş kapasitesi ile özel anlarınızı unutulmaz birer hatıraya çevirecek bu teknemiz 175 kişi yolcu kapasitesine sahiptir. 120 kişilik yemek servis alanı bulunan ve 32 metre uzunluğa sahip olan bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Sizde bu deneyimi yaşamak ve davetlilerinizi daha eşsiz bir ortamda ağırlamak istiyorsanız, bizleri arayarak tekne hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRK 2

Lüks gezi teknesi olarak sizlere hizmet veren bu BRK 2 adlı teknemizde sizlerde hoş bir tatil geçirebilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle, ailenizle veya arkadaşlarınız ile günlük, saatlik veya haftalık olarak faydalanabileceğiniz bu teknemizde, sizlere deneyimli personeller eşlik edecek ve denize açılmanıza olanak sağlayacaklardır. Oturma odası, yatak odası ve lavabo gibi özellikleri bulunan ve ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verecek bu teknemiz hakkında bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRK 3

2012 yılında Tuzla üzerinde imal edilen ve klasik Türk Loydu klaslı olan bu BRK 3 adlı teknemizden sizlerde kokteyl, gezi ve davet organizasyonlarınızda faydalanabilirsiniz. Davetlilerinizi eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz ve farklı bir ortam eşliğinde hazırlayabileceğiniz bu teknemizde yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. 70 kişilik geniş bir kapasiteye sahip olan bu teknemizde 50 kişilik yemek servis alanı bulunmaktadır. 22 metre uzunluğa sahip olan bu teknemiz hakkında bizler arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRP

Kına, nişan, düğün, davet ve gezi gibi kalabalık organizasyonlarınızda sizlerde açık ve kapalı olmak üzere 2 katlı olarak hizmet veren BRP adlı teknemizden faydalanabilirsiniz. Konuklarınızı eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz ve unutulmaz bir organizasyon sunabileceğiniz bu teknemizde yemekli veya yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. Özel günlerinizi daha anlamlı kılabileceğiniz ve gezilerinizi daha fazla renklendirebileceğiniz bu teknemiz hakkında sadece bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük olarak kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BS

Kına, Nişan, Parti veya Davet tarzı kalabalık organizasyonları farklı bir ortamda yapmak istiyorsanız sizde BS adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabildiğiniz ve konuklarınızı maviyle buluşturabildiğiniz bu teknemizden 4 mevsim olarak faydalanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabildiğiniz bu teknemizde yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilir, konuklarınıza unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz. Sizde bizleri arayarak BS adlı teknemiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne ÇKR

Geniş yolcu kapasitesine sahip ÇKR adlı teknemiz ile sizlerde kalabalık organizasyonlarınızı denizin mavisiyle buluşturabilirsiniz. Farklı bir konsept ile unutulmaz hatıralar bırakacak bu organizasyonlarınızda, yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. Yuvarlak masa olarak 190, kare masalarda ise 250 kişi ağırlayabileceğiniz bu teknemiz 37 metre uzunluğa ve 8 metre genişliğe sahiptir. Misafirlerinize değişik bir ortam sunmak istiyorsanız, bizleri arayarak bu teknemiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne CNG

Sizlerde kına, nişan veya düğün organizasyonlarınızın yanı sıra davet ve parti organizasyonlarınızı eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde CNG isimli teknemizde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesi bulunan ve yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabilirsiniz. Dileğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz sizlere ultra lüks bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak tekne hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne DN

Davet, toplantı, kına veya gezi organizasyonlarınızda sizlere ultra lüks hizmet veren DN adlı teknemizden sizlerde isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak faydalanabilirsiniz. Tekne ana bölümünde 80 kişilik kokteyl alanı, 70 kişilik yemek alanı ve 12 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Üst güvertede ise 60 kişilik yemek alanı ve 70 kişilik kokteyl alanı bulunan teknemizde sizlere 1 kaptan, 1 usta gemici ve 1 çırak eşlik etmektedir. Sizlerde kalabalık organizasyonlarınızda bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız sadece bizi arayarak bilgi sahibi olabilir veya kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne DN 7

Ultra lüks hizmet veren DN 7 isimli teknemizde sizde küçük çaplı organizasyonlar düzenleyebilir, aile veya arkadaşlarınız ile kalabalık bir tatil yapabilirsiniz. İçerisinde klima dâhil olmak üzere 35 kişilik kapasitesi bulunan bu teknemizde oturma odası ve yemek odası gibi imkanlara sahip olabilirsiniz Sizlere yolculuğunuz süresince eşlik eden 1 kaptan ve 1 gemici bulunan bu tekne 19 metre uzunluğa ve 5.20 metre genişliğe sahiptir. Bizi arayarak tekne hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne EG 1

2010 yılında yenilenen ve lüks bir tatil yapma imkanına sahip olabileceğiniz EG 1 isimli teknemizde sizlerde bizleri arayarak bilgi sahibi olabilir veya kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dört mevsim olarak faydalanabileceğiniz bu teknemiz 12 kişilik olmakla birlikte 3 adet kamarası bulunmaktadır. 17 metre uzunluğa 4.75 metre genişliğe sahip bu teknede ihtiyacınız olabilecek duş veya mutfak gibi imkânlara sahipsiniz. Bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz.
Close

Tekne ERD

ERD adlı bu teknemiz ile sizlerde özel günlerinizi, unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. 4 mevsim faydalanabileceğiniz bu teknemiz ile gerek kına, nişan ve düğün organizasyonlarınızda gerekse parti veya davet organizasyonlarınızı unutulmaz anları dönüştürebilirsiniz. Deneyimli personellerimizin ile davet veya organizasyonlarınızda hizmet alabilir, denize açılabilirsiniz. Yemekli veya yemeksiz olarak kalabalık gruplarınıza hoş bir gün geçirebileceğiniz bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Bizi arayarak tekne hakkında bilgi alabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.