Genel

Sarıyer Yat Kiralama

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Sarıyer bölgesi genellikle lüks yalıları ile ön plana çıkıyor. Denizin hemen kenarında yer alan bu yalılar adeta bölgeye anlam katıyor. Sizler de Sarıyer’i bir de denizden görmek ve boğaz turu yapmak isterseniz mutlaka kiralık tekne ile harika bir Sarıyer Yat Kiralama yaparak yaşamalısınız. Hani bazen yaşamadan bilemezsiniz denilir ya? İşte bu gezinti de aynen böyle olacak. O mavi sularda, dilerseniz gündüz dilerseniz akşam saatlerinde harika bir gezinti ile en yakından tanık olabileceksiniz.

Sarıyer tekne turu organizasyonlarınızı dilerseniz yemekli ya da yemeksiz olarak planlayabilirsiniz. Arzu ederseniz aperatif ya da içecekler ile servis edilerek gezintinize devam edebilirsiniz. Dilerseniz şirket gezisi amaçlı,dilerseniz sevdikleriniz ile gezme amaçlı yani tüm organizasyonlarınızı bu harika tekne turu ile planlayabilirsiniz.

Özellikle söz konusu Sarıyer olunca, Boğaz turu da bir başka güzel olacak. Sarıyer Boğaz turu üzerinde daha birçok rotaya üzerinden geçecek ve o harika evleri, yalıları izleye izleye, içeceklerinizi yudumlaya yudumlaya gezintinize devam edebileceksiniz. Üstelik dilerseniz saatlik ya da günlük kiralama yapabileceksiniz. Arzu ettiğiniz şekilde turunuzu planlayacak ve Uluçay yatçılığı sizlere eksiksiz ve Vip Hizmet vermesini sağlıyor olacaksınız.

Hayal ettiğiniz nasıl bir tur ise ondan çok daha fazlası olacağı kesin. Sarıyer Boğaz turu ile arzu ettiğiniz kişi sayısı ile kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz. Oldukça geniş ve özel bir yat ya da daha az kişiyi alan kapasitesi ile yine özel bir tekne. Burada kararı veren ve seçimi yapan tamamen siz olacaksınız. Dolayısı ile Sarıyer Boğaz turu organizasyonu için hemen yer ayırtmak adına Uluçay yatçılık ile görülebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Sarıyer Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Ebrar dedi ki:

  Nişanlımla uzun bir süre görüşmediğimiz için birbirimize vakit ayırabilmek ve kafa dinlemek amacıyla Sarıyer üzerinden boğaz turuna katılmaya karar verdik. Saatlik olarak faydalandığımız tekne turu ile hem boğaz turu yaptık hem de sevgilim ile hoş bir vakit geçirdik. Bizlere bu konuda yardımcı olan ve bu hizmeti sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 2. Bilal Bağlı dedi ki:

  Sarıyer bulunan özel okulumuzda, öğrencilerimiz ile organizasyon gerçekleştirebilmek amacıyla denize açılmaya karar verdik. Kişi sayımıza uygun olarak tekne kiralama sonrasında Sarıyer üzerinden biniş yaptığımız hizmeti bize sağlayan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederiz. Tur esnasında verilen yemekler oldukça lezizdi. İnşallah seneye tekrar gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

 3. Müvahit Bayram dedi ki:

  Sarıyer bölgesi üzerinden ailecek katılım sağladığımız tekne turu hizmeti çok eğlenceli geçti. İstanbul’un harika yalılarının yanı sıra eşsiz boğaz manzarasını da izleyebildiğimiz bu tur süresinde, verilen ikramlar da oldukça iyi geldi. Saatlik olarak katıldığımız bu turda bizlere kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılığa çok teşekkür ederim.

 4. Selda dedi ki:

  İstanbul’da eşsiz boğaz turu yapmak amacıyla arkadaş grubumuzla tekne kiralama hizmetlerinden faydalanmaya karar verdik. Uygun bir fiyat ve kaliteli hizmet üzerine araştırma yaparken karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık, bize yemekli bir Sarıyer boğaz turu imkânı sundu. Bu hizmeti sağladıklarından dolayı firmaya ve bizlere hizmet veren personellere çok teşekkür ederiz.

 5. Tamer Selvi dedi ki:

  İstanbul üzerinde derneğimize kayıtlı olan hemşerilerimiz ile her yıl düzenlediğimiz buluşma organizasyonumuzu, bu yıl deniz üzerinde gerçekleştirmeye karar verdik. Bizlere lüks bir tekne kiralama hizmeti sunan ve Sarıyer üzerinden giriş yaptığım Uluçay Yatçılık firmasına, gerek bu tur gerekse leziz yemek servislerinden dolayı teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık ayrıca buluşmamızı seneye yine teknede yapmayı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.