13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Close

Tekne CNG

Sizlerde kına, nişan veya düğün organizasyonlarınızın yanı sıra davet ve parti organizasyonlarınızı eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde CNG isimli teknemizde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesi bulunan ve yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabilirsiniz. Dileğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz sizlere ultra lüks bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak tekne hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne EVR 2

Ailenizle veya arkadaşlarınız ile küçük bir organizasyon yapmak istiyor fakat mekân seçimi yapamıyor iseniz, sizlerde eşsiz maviyle buluşarak EVR 2 adlı teknemizden faydalanabilirsiniz. 12 kişi kapasiteli olarak hizmet veren bu yatımızda yemekli veya yemeksiz olarak hizmet alabilir, uzman personeller ile denize açılabilirsiniz. 1 adet master, 1 adet çift kişilik kabin ve 1 adet 2 ayrı yataklı kabin bulunan bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilir veya kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Close

Tekne FLG

Ailenizle veya arkadaşlarınızla ufak bir eğlence veya tatil yapmak istiyor ve bu tatilinizi deniz mavisi ile buluşturmak istiyorsanız, sizlerde FLG adlı teknemizden 4 mevsim faydalanabilirsiniz. Maksimum olarak 15 yolcu kapasitesine sahip olan teknemizde 4+1 olmak üzere 5 adet kamara bulunmaktadır. TV ve sinema sistemi gibi özellikleriyle sizlere hizmet veren bu teknemiz 24 metre uzunluğa ve 6 metre genişliğe sahiptir. Tekne hakkında bilgi sahibi olmak istiyor veya kiralamak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.
Close

Tekne ICB 1

Eşsiz bir tatil yapabileceğiniz ve 4 mevsim yararlanma imkânınız bulunan Tekne ICB 1 ile sizde kendinizi oldukça özel hissedeceksiniz. 2010 yapımı, 13 metre uzunluğa ve 3 metre genişliğe sahip olan bu yatımızda 1 adet master kabin ve 1 adet 2 ayrı yataklı kabin bulunmaktadır. Eşinizle veya ailenizle beraber seyahat edebileceğiniz bu süper lüks teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilir, saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne ICB 2

2010 yılı yapımız ultra lüks Tekne ICB 2 ile sizlerde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 17 metre uzunluğa ve 4 metre genişliğe sahip bu lüks teknemizde, 1 kaptan ve 1 de tayfa olmak üzere 2 personel bulunmaktadır. Saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabileceğiniz ve tatil yapabileceğiniz bu teknemizde, sizlerin ihtiyaçları için 2 adet master kabin, 1 adet 2 ayrı yataklı kabin, duş ve klima gibi birçok imkân mevcuttur. Bizleri arayarak tekne hakkında bilgi alabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne KYF

İstanbul üzerinden hizmet veren KYF ile sizlerde eşsiz İstanbul manzarasını deniz seyahatiniz ile taçlandırabilirsiniz. 18 metre uzunluğa ve 4.80 metre genişliğe sahip olan bu lüks teknemizde aile veya arkadaşlarınızla tatil yapabilir, saatlik günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz. 12 kişilik yolcu sayının yanı sıra 8 kişilik yemek servisi hizmeti alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personeller eşliğinde tatilinizi daha unutulmaz kılabilirsiniz. Bizi arayarak gezi ve davetlerinizde kullanabileceğiniz bu teknemiz hakkında daha net bilgiler alabilirsiniz.
Close

Tekne MİLLENNİUM 1

Tekne Milennium 1 ile sizlerde eşsiz bir tatil imkanına ulaşabilirsiniz. Mevsim fark etmeksizin dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve deneyimli personellerimiz yardımıyla denize açılabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerin ihtiyacına göre dizilmiş, Wifi, Derin dondurucu, Televizyon ve Bulaşık makinesinin dışında teknemizde, 3 adet personel ve 3 adet misafir kabini bulunmaktadır. 23 metre uzunluğa ve 5.50 metre genişliğe sahip bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz.
Close

Tekne SBR

Özel bir tatil veya organizasyon yapmak istiyorsanız sizde Tekne SBR den faydalanabilirsiniz. Eşsiz anılarınızı taçlandırabileceğiniz ve deneyimli personeller eşliğinde denize açılabileceğiniz bu ultra lüks teknemizde, konforunuz için gerekli olan her imkana erişim sağlayabileceksiniz. Yemek odası, yatak odası, oturma odası, duş ve lavabo gibi her imkana ulaşabileceğiniz bu teknemizden sizde faydalanabilirsiniz. Birkaç saat, gün veya hafta olarak kiralama seçeneği bulunan teknemizden istifade etmek istiyorsanız, bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne SFR

Lüks teknemiz SFR ile sizler küçük organizasyonlarınızı eşsiz mavide yaşayabilirsiziniz. Sınırlı sayıda misafir ile iş gezisi, aile gezisi veya arkadaşlarla bir anı paylaşmak istiyorsanız ve yemek seçeneği de bulunsun diyorsanız sizlerde Tekne SFR dan faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ile hizmet alabileceğiniz bu hizmetimizi, isteğinize bağlı olarak birkaç saat, gün veya hafta olarak kiralayabilirsiniz. Lüks bir organizasyon veya tatil imkanı da yaşayabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne SLVR

SLVR teknemiz ile ultra lüks olarak seyahatlerinizi enfes maviyle buluşarak gerçekleştirebilirsiniz. Eşiniz, sevgiliniz, aileniz veya arkadaşlarınız ile değerlendirebileceğiniz bu hizmetimizde, özel anılar biriktirebilirsiniz. Yatak odası, yemek odası, oturma alanı ve lavabo imkânı sunulan bu yatımızda, deneyimli personeller eşliğinde seyahatinizin tadını çıkarın. Mevsim veya zaman fark etmeksizin, istediğiniz zaman sizde bu hizmetimizden faydalanabilir, huzura mavide kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde faydalanabileceğiniz ve dilediğiniz kadar kiralayabileceğiniz bu ultra lüks teknemiz için, sadece bizi aramanız yeterli.