Genel

Teknede İftar Yemekleri

Ramazan ayı İslam aleminin en özel ve anlamlı zamanlarından biridir. Tüm gün aç kalınan mideler iftar saati ile yemeğe doyar. Bu özel zaman diliminde her açılan iftarın önemi ayrı anlamlıdır. Çoğu zaman sevdikleriniz ile iftarınızı açmak ve organizasyonlar ile birleştirmek istersiniz. İşte bu organizasyonlardan biri olarak da teknede iftar programlarını da mutlaka yaşamalısınız.

Turistlik tekne turu size boğazın en güzel noktasında harika yemekler sunma keyfini yaşatıyor olacak. Sofra bakımından tam hayal ettiğiniz menüler ve ikramlar olacak elbette. İftar sonrası seyir eden tekneniz ile birçok kıyı gezmeniz, çaylarınızı yudumlarınız ve dostlarınız ile keyifli sohbetler yapmanız paha biçilmez. İftarda ağırlamak istediğiniz dostlarınız için özellikle teknede iftar programı yaptırabilirsiniz. Tüm sevdikleriniz bir arada üstelik en keyifli yerde iftar açmak çok daha ayrıcalıklı olacak.

Şirketlerde yapacakları iftar programları için özellikle teknede iftar programlarını değerlendirebilir. Hem çalışanlara özel bir jest olacak hem de bu birlik ruhunu bir arada yaşıyor olacaklar. Dilerseniz iftarınıza eşlik edecek hafif bir müzik ya da dilerseniz mesnevi ekipler ile harika bir gösteri. Yani kısaca iftar programınız için her detayı düşünen ve organize eden Uluçay Yatçılık ile tam anlamı ile memnun kalacağınız bir İftar programına imza atmış olacaksınız.

Toplamda 1 ay süren ramazan ayı için yerinizi hemen ayırtmalısınız. Kaç kişi olacağınızı, nasıl bir menü istediğinizi belirtirseniz sizler için en uygun fiyatlandırmalar, en lüks ve donanımlı tekneler ile sunuluyor olacak. Kesinlikle her yıl yaşamanız gereken bir ayrıcalık diyoruz. Duygu dolu İstanbul’da, duygu dolu bir İftar programı oluşturmak için hemen Uluçay yatçılık ile görüşmeye başlamalısınız.

Teknede İftar Yemekleri” İçin 5 Yorum

 1. Yaşar Akız dedi ki:

  Partimizin il teşkilatı olarak bu sene İstanbul’da iftar programımızı farklı bir ortamda düzenlemeye karar verdik. Tabi ki İstanbul’da denize karşı boğaz turu yapmamak olmazdı. İftar programına katılım sağladığımız tekne turu hizmeti sunan Uluçay Yatçılık firması ile iletişime geçerek anlaşma sağladık. Rahat bir şekilde ulaşım sağladığımız tekne turu ile verimli bir tekne turu organizasyonu gerçekleştirdik. Firmaya sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

 2. Kübra Özçelik dedi ki:

  Çalışanlarımız ile iftar organizasyonu gerçekleştirebilmek amacıyla, farklı bir mekan arayışına girdik. İnternet üzerinden iftar organizasyonunu deniz üzerinde sunan Uluçay Yatçılık firmasına denk geldik. Kalabalık bir grup olarak uygun bir fiyat üzerinden bize yardımcı olan firmaya ve yemek hizmeti sunan personellere teşekkür ederiz.

 3. Mehmet Öz dedi ki:

  Ailecek kalabalık bir iftar organizasyonu sağlamak amacıyla bu sene tekne turuna katılmaya karar verdik. Yaklaşık olarak çoluk çocuk 50 kişi kadar katılım sağladığımız teknede, bizlere sunulan yemek ve hizmet oldukça kaliteliydi. Bize masa ayıran ve servis konusunda rahatlık sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 4. Sena Merve dedi ki:

  Ailem ile birlikte iftar yapmak amacıyla geçtiğimiz sene tekne turu imkanından faydalandık. Rahat bir ulaşım sağladığımız teknelerde, hem İstanbul turu yaptık hem de iftar organizasyonu gerçekleştirdik. Bu sene tekrarlamayı düşündüğüm bu organizasyon için bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. Ayrıca yemekler oldukça lezzetli ve sunumda kaliteliydi.

 5. Furkan Yılmaz dedi ki:

  Bu sene şirketi olarak çalışanlarımız ve onların eşlerinin katılabileceğiniz iftar organizasyonunu, tekne kiralama yaparak deniz üzerinde gerçekleştirmeye karar verdik. Sayımıza uygun olarak tekne kiralama hizmetinden faydalandığımız ve kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılığa bu hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.