Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kenar çubuğunu göster
Close

Tekne CNG

Sizlerde kına, nişan veya düğün organizasyonlarınızın yanı sıra davet ve parti organizasyonlarınızı eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde CNG isimli teknemizde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesi bulunan ve yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabilirsiniz. Dileğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz sizlere ultra lüks bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak tekne hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne DN

Davet, toplantı, kına veya gezi organizasyonlarınızda sizlere ultra lüks hizmet veren DN adlı teknemizden sizlerde isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak faydalanabilirsiniz. Tekne ana bölümünde 80 kişilik kokteyl alanı, 70 kişilik yemek alanı ve 12 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Üst güvertede ise 60 kişilik yemek alanı ve 70 kişilik kokteyl alanı bulunan teknemizde sizlere 1 kaptan, 1 usta gemici ve 1 çırak eşlik etmektedir. Sizlerde kalabalık organizasyonlarınızda bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız sadece bizi arayarak bilgi sahibi olabilir veya kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne LTL

Kendinizi özel hissetmek istiyor ve eşsiz denize seyahat etmek istiyorsanız, sizlerde ultra lüks Tekne LTL'den faydalanabilirsiniz. Eşinizle, ailenizle, iş arkadaşlarınız veya dostlarınızla istediğiniz her mevsim kiralayabileceğiniz, içerisinde kamarasından, yemek odasına kadar bütün imkânlara ulaşabileceğiniz bu ultra lüks teknemiz hakkında bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Elit bir hizmet sunan ve deneyimli personellerimizin sizlere eşlik ettiğini teknemiz ile eşsiz bir seyahat imkânına ulaşabilir, isterseniz saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz.
Close

Tekne SFR

Lüks teknemiz SFR ile sizler küçük organizasyonlarınızı eşsiz mavide yaşayabilirsiziniz. Sınırlı sayıda misafir ile iş gezisi, aile gezisi veya arkadaşlarla bir anı paylaşmak istiyorsanız ve yemek seçeneği de bulunsun diyorsanız sizlerde Tekne SFR dan faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ile hizmet alabileceğiniz bu hizmetimizi, isteğinize bağlı olarak birkaç saat, gün veya hafta olarak kiralayabilirsiniz. Lüks bir organizasyon veya tatil imkanı da yaşayabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.