Gösterilen sonuç sayısı: 9

Kenar çubuğunu göster
Close

Tekne DN 7

Ultra lüks hizmet veren DN 7 isimli teknemizde sizde küçük çaplı organizasyonlar düzenleyebilir, aile veya arkadaşlarınız ile kalabalık bir tatil yapabilirsiniz. İçerisinde klima dâhil olmak üzere 35 kişilik kapasitesi bulunan bu teknemizde oturma odası ve yemek odası gibi imkanlara sahip olabilirsiniz Sizlere yolculuğunuz süresince eşlik eden 1 kaptan ve 1 gemici bulunan bu tekne 19 metre uzunluğa ve 5.20 metre genişliğe sahiptir. Bizi arayarak tekne hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne KRL 1

Gezi ve davet teknesi olarak kullanabileceğiniz ayrıca ailenizle veya arkadaşlarınızla tatil de yapabileceğiniz Tekne KRL 1 ile sizlerde kendinizi özel hissedebilirsiniz. 20 metre uzunluğa ve 4 metre genişliğe sahip olan bu lüks teknemizde sizlerde uçsuz bucaksın maviye doğru açılabilir, huzuru denizde bulabilirsiniz. İstanbul da bulunan bu teknemiz 12 kişi kapasitelidir. Yemek hizmeti de bulunan bu teknemizde maksimum 10 kişilik yemek servisi sunulmaktadır. Saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
Close

Tekne KRL 2

2000 yılında üretilen fakat 2010 yılında makyajlanan bu özel yapım teknemiz ile sizlerde eşsiz maviye doğru bir tatil yapabilirsiniz. Süper lüks olarak hizmet veren bu yatımızda ailenizle veya arkadaşlarınızla özel organizasyonlar tertip edebilir veya tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. 18 metre uzunluğa ve 5 metre genişliğe sahip bu yatımızda tüm kapalı alanlarda otomatik klima hizmeti bulunmaktadır. 2 master ve 1 adet ayrı olmak üzere 3 kabini bulunan bu teknemiz hakkında bilgi almak veya kiralamak istiyorsanız, bizleri aramanız yeterlidir.
Close

Tekne MİLLENNİUM 1

Tekne Milennium 1 ile sizlerde eşsiz bir tatil imkanına ulaşabilirsiniz. Mevsim fark etmeksizin dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve deneyimli personellerimiz yardımıyla denize açılabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerin ihtiyacına göre dizilmiş, Wifi, Derin dondurucu, Televizyon ve Bulaşık makinesinin dışında teknemizde, 3 adet personel ve 3 adet misafir kabini bulunmaktadır. 23 metre uzunluğa ve 5.50 metre genişliğe sahip bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz.
Close

Tekne MİLLENNİUM 2

Tekne Milennium 2 ile sizler ultra lüks bir deniz macerası yaşayabilirsiniz. Kendinizi ve misafirlerinizi oldukça özel hissedeceğiniz bu ultra lüks teknemizde gerek ailenizle, gerekse arkadaşlarınız ile masmavi denize açılabilir, sizlerde huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Alanında uzman personellerimizin sizlere eşlik edeceği bu seyahatinizde, isteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık kiralamalar yapabilirsiniz. Sizlerde bu eşsiz teknemizden faydalanmak ve tekne hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizi arayarak bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.
Close

Tekne SHR

2004 yılında üretilen ve lüks davet teknesi olarak hizmet veren SHR teknemiz ile, sizlerde organizasyonlarınız eşsiz mavi eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. 24 metre uzunluğa sahip bu teknemizde kına, nişan veya sınıf gezisi tarzında organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir, farklı bir ortam şansına erişim sağlayabilirsiniz. 80 kişilik yolcu kapasitesine sahip bu teknemiz 2 kat olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu teknemizde saatlik veya günlük bir organizasyon vermeyi düşünüyor iseniz, sadece bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.