Genel

Ortaköy Yat Kiralama

Eğer konuk ettiğiniz bir misafiriniz varsa ona İstanbul’un en güzel noktalarını göstermek adeta boynuzun bir borcu gibi değil mi? Misafirlerinize İstanbul’u en güzel şekilde tanıtmanın yolu ile kesinlikle tekne turundan geçiyor. Sizlere özel olarak kiralanacak vip tekne ve yatlar ile harika bir Ortaköy Boğaz Turuna ne dersiniz? Bu tur ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamış olacak ve hem onlar hem de siz unutulmaz bir gün geçirmiş olacaksınız.

Ortaköy Boğaz Turu bizce hem gündüz gözü hem de gecenin o loş ışıklarında tercih edilmelidir. Dolayısı ile dilerseniz tüm gün ya da uzun süreli bir tekne kiralama yaparak bu her iki ana da tanık olabilirsiniz. İstanbul’a gelen tüm turist ve misafirlerin ilk görmek istediği noktalardan biri Ortaköy olur. Sizler de konuklarınıza bu en güzel ve en özel yeri gösterecek üstelik bunu denizden özel kiralık bir yat ya da tekne ile yaşatmış olacaksınız.

Sadece konuklarınız için mi tercih edilmeli? Elbette hayır. Kendinizi biraz dinlemek istediğinizde, moral bulmak istediğinizde, kısaca İstanbul’a daha yakından tanık olmak istediğiniz her zaman kiralık tekne ile derin ve mavi sulara açılabilirsiniz. Üstelik Uluçay yatçılık ile alacağınız bu kaliteli hizmet size asla pişmanlık yaşatmıyor olacak. Tekneden inerken bir sonraki turun bile hayalini kurmaya başlıyor olacaksınız.

Sizler de İstanbul Avrupa yakasının en güzel ve en nadide yerlerinden biri olan Ortaköy için bir Ortaköy Boğaz turu planlayın deriz. Dilerseniz kapalı alanı geniş ya da açık alanı geniş, kişi sayınıza göre yani tamamen sizin isteklerinize göre ayrılmış kiralık tekne ile boğaz turunuza çıkabilirsiniz.

Ortaköy Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Fuat dedi ki:

  Memleketimizden gelen misafirlerimizi İstanbul’u gezdirmek amacıyla Ortaköy üzerinden tekne turuna katılmaya götürdüm. Saatlik olarak katıldığımız bu turda, misafirlerimiz mest oldu desem yeridir. Bana da oldukça iyi gelen bu turda bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 2. Elif Yılmaz dedi ki:

  Bir tatil organizasyon şirketi olarak bayi toplantımızı gerçekleştirebilmek amacıyla Ortaköy boğaz turu yapmaya karar verdik. Günlük olarak kiralama yaptığımız tekne de bize özel hizmet veren kaptan ve personel hizmeti de sunuldu. Yemekli olarak katıldığımız turda leziz ikramları ve kaliteli hizmetlerinden dolayı ilk olarak personellere ardından ise Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Fadime dedi ki:

  İstanbul’da boğaz turu yapmak her mevsim güzel olsa da yaz ayında bir başka güzel. Ortaköy üzerinden rahat bir şekilde arkadaşlarımla katıldığımız tekne turu ile Avrupa yakasının en güzel yerlerini farklı bir açıdan görme fırsatı bulduk. Denize de kavuşabildiğimiz bu turda, ikram ve personel hizmeti çok kaliteliydi. Bu hizmet için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 4. Ülkü dedi ki:

  Hayatım boyunca yaptığım en güzel tekne turu imkanına İstanbul’un Ortaköy semtinde katılma fırsatı buldum. Eşim ve 2 çocuğum ile yemekli olarak katıldığım bu turda, hem eşsiz boğaz manzarasını hem de İstanbul’un muhteşem yalılarını yakından gör fırsatı buldum. Bu eşsiz organizasyonda bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa çok teşekkür ederim.

 5. Eylül dedi ki:

  İstanbul’un Ortaköy bölgesinde bir ilkokulda öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerimiz ve velilerimiz ile bir organizasyon yapmak amacıyla boğaz turu yapmaya karar verdik. Firma araştırması yaparken bizlere uygun tekne kiralama hizmeti sunan ve organizasyon konusunda bizlere çok yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına denk geldik. Oldukça güzel vakit geçirmemizi sağlayan firmaya ve personellere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.