6 sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Close

Tekne CNG

Sizlerde kına, nişan veya düğün organizasyonlarınızın yanı sıra davet ve parti organizasyonlarınızı eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde CNG isimli teknemizde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesi bulunan ve yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabilirsiniz. Dileğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz sizlere ultra lüks bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak tekne hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne İNC

Yüksek yolcu kapasiteli ve lüks Tekne İNC ile sizlerde özel organizasyonlar tertip edebilirsiniz. 42 metre uzunluğa ve 9 metre genişliğe sahip bu lüks teknemizde, kına, nişan, düğün, gezi ve parti gibi kalabalık organizasyonlarını gerçekleştirebilir, farklı konsept imkânına erişebilirsiniz. Denizin mavi sularında daha prestijli bir sunum imkânına kavuşabileceğiniz bu organizasyonlarınız için yemek servisi de bulunan teknemizde, yuvarlak masalar için 204, dikdörtgen masalar için 300 kişilik kapasite bulunmaktadır. Sizde bu tekne hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne LVN

17 metre uzunluğa ve 5 metre genişliğe sahip olan bu teknemizde sizlerde iş gezisi, okul gezisi, kına, nişan veya parti organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Eşsiz maviye ulaşabileceğiniz ve güzel anılar biriktirebileceğiniz bu teknemizde sizler için gerekli olan bütün imkânlar mevcuttur. Mutfak dâhil olmak üzere, duş ve oturma odası bulunan teknemiz 2 kat olarak hizmet vermektedir. İstediğiz her an ulaşabileceğiniz ve kiralayabileceğiniz teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük kiralama imkânlarına erişebilirsiniz.
Close

Tekne SFR

Lüks teknemiz SFR ile sizler küçük organizasyonlarınızı eşsiz mavide yaşayabilirsiziniz. Sınırlı sayıda misafir ile iş gezisi, aile gezisi veya arkadaşlarla bir anı paylaşmak istiyorsanız ve yemek seçeneği de bulunsun diyorsanız sizlerde Tekne SFR dan faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ile hizmet alabileceğiniz bu hizmetimizi, isteğinize bağlı olarak birkaç saat, gün veya hafta olarak kiralayabilirsiniz. Lüks bir organizasyon veya tatil imkanı da yaşayabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne SHR

2004 yılında üretilen ve lüks davet teknesi olarak hizmet veren SHR teknemiz ile, sizlerde organizasyonlarınız eşsiz mavi eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. 24 metre uzunluğa sahip bu teknemizde kına, nişan veya sınıf gezisi tarzında organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir, farklı bir ortam şansına erişim sağlayabilirsiniz. 80 kişilik yolcu kapasitesine sahip bu teknemiz 2 kat olarak hizmet vermektedir. Sizlerde bu teknemizde saatlik veya günlük bir organizasyon vermeyi düşünüyor iseniz, sadece bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne SNN

SNN teknemiz ile sizlerde özel günlerinizi daha anlamlı kullanabilirsiniz. Bu teknemizde bulunan geniş yolcu kapasitesi ile konferanslarınızı, doğum günü partilerinizi, okul gezilerinizi, özel davetlerinizi ve kına veya nişan tarzındaki organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir, enfes mavinin ortasında özel günlerinizi daha farklı yaşayabilirsiniz. Lüks davet teknesi olarak kullanabileceğiniz bu hizmetimizde, deneyimli personeller eşliğinde seyahat edebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık kiralayabileceğiniz bu teknemiz için, sadece biri arayarak kayıt yaptırmanız yeterlidir.