15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Close

Tekne BRK 1

Sizlerde kına, nişan, düğün, davet ve gezi organizasyonlarınızda sizlere hoş bir deneyim sunan BRK 1 adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Geniş kapasitesi ile özel anlarınızı unutulmaz birer hatıraya çevirecek bu teknemiz 175 kişi yolcu kapasitesine sahiptir. 120 kişilik yemek servis alanı bulunan ve 32 metre uzunluğa sahip olan bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Sizde bu deneyimi yaşamak ve davetlilerinizi daha eşsiz bir ortamda ağırlamak istiyorsanız, bizleri arayarak tekne hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BRP

Kına, nişan, düğün, davet ve gezi gibi kalabalık organizasyonlarınızda sizlerde açık ve kapalı olmak üzere 2 katlı olarak hizmet veren BRP adlı teknemizden faydalanabilirsiniz. Konuklarınızı eşsiz maviyle buluşturabileceğiniz ve unutulmaz bir organizasyon sunabileceğiniz bu teknemizde yemekli veya yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. Özel günlerinizi daha anlamlı kılabileceğiniz ve gezilerinizi daha fazla renklendirebileceğiniz bu teknemiz hakkında sadece bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük olarak kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne BS

Kına, Nişan, Parti veya Davet tarzı kalabalık organizasyonları farklı bir ortamda yapmak istiyorsanız sizde BS adlı teknemizde faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabildiğiniz ve konuklarınızı maviyle buluşturabildiğiniz bu teknemizden 4 mevsim olarak faydalanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabildiğiniz bu teknemizde yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilir, konuklarınıza unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz. Sizde bizleri arayarak BS adlı teknemiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne ÇKR

Geniş yolcu kapasitesine sahip ÇKR adlı teknemiz ile sizlerde kalabalık organizasyonlarınızı denizin mavisiyle buluşturabilirsiniz. Farklı bir konsept ile unutulmaz hatıralar bırakacak bu organizasyonlarınızda, yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabilirsiniz. Yuvarlak masa olarak 190, kare masalarda ise 250 kişi ağırlayabileceğiniz bu teknemiz 37 metre uzunluğa ve 8 metre genişliğe sahiptir. Misafirlerinize değişik bir ortam sunmak istiyorsanız, bizleri arayarak bu teknemiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, saatlik veya günlük kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne CNG

Sizlerde kına, nişan veya düğün organizasyonlarınızın yanı sıra davet ve parti organizasyonlarınızı eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde CNG isimli teknemizde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesi bulunan ve yemekli ya da yemeksiz olarak hizmet alabileceğiniz bu teknemizde, deneyimli personellerimizin eşliğinde denize açılabilirsiniz. Dileğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz sizlere ultra lüks bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak tekne hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne ERD

ERD adlı bu teknemiz ile sizlerde özel günlerinizi, unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. 4 mevsim faydalanabileceğiniz bu teknemiz ile gerek kına, nişan ve düğün organizasyonlarınızda gerekse parti veya davet organizasyonlarınızı unutulmaz anları dönüştürebilirsiniz. Deneyimli personellerimizin ile davet veya organizasyonlarınızda hizmet alabilir, denize açılabilirsiniz. Yemekli veya yemeksiz olarak kalabalık gruplarınıza hoş bir gün geçirebileceğiniz bu teknemizi isteğinize bağlı olarak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Bizi arayarak tekne hakkında bilgi alabilir, kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne IBK

Okul gezisi, iş gezisi, kına, nişan veya düğün gibi bir organizasyon düzenliyor ve farklı bir ortam arıyor iseniz, eşsiz deniz mavisinde sizlere Tekne IBK'dan faydalanabilirsiniz. Geniş yolcu kapasitesine sahip bu teknemiz 35 metre uzunluğa ve 9 metre genişliğe sahiptir. Salon,  teras ve üst teras 3 katlı şekilde hizmet evren bu teknemiz toplamda 614 kişi kapasitelidir. Saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz bu teknemiz hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilir veya kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Close

Tekne İNC

Yüksek yolcu kapasiteli ve lüks Tekne İNC ile sizlerde özel organizasyonlar tertip edebilirsiniz. 42 metre uzunluğa ve 9 metre genişliğe sahip bu lüks teknemizde, kına, nişan, düğün, gezi ve parti gibi kalabalık organizasyonlarını gerçekleştirebilir, farklı konsept imkânına erişebilirsiniz. Denizin mavi sularında daha prestijli bir sunum imkânına kavuşabileceğiniz bu organizasyonlarınız için yemek servisi de bulunan teknemizde, yuvarlak masalar için 204, dikdörtgen masalar için 300 kişilik kapasite bulunmaktadır. Sizde bu tekne hakkında bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne MLN

Tekne MLN ile sizlerde özel günlerinizi daha unutulmaz kılabilirsiniz. Deneyimli ve uzman personellerimizin sizlere hizmet vereceği ve denize açılabileceğiniz bu geniş kapasiteye sahip teknemizde, nişan, kına ve düğün organizasyonları yapabilir ayrıca iş, okul veya parti tarzı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak yemek hizmeti de sunduğumuz teknemizde, sizler için gerekli olan tüm donanımlar mevcuttur. Sizde tekne hakkında bilgi almak ve fiyat araştırması yapmak istiyorsanız, bizleri arayarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
Close

Tekne MND

Eşsiz bir deneyim yaşamak, denizin mavisiyle buluşmak ve huzura kavuşmak istiyorsanız sizlerde Tekne MND ile tatil veya gezi organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Çift olarak, aile veya arkadaşlarınız ile denize çıkmak istiyor ve hoş zaman geçirmeyi hayal ediyorsanız, deneyimli personellerimiz ile denize açılabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabileceğiniz bu teknemizde yatak odası, oturma odası ve lavabo hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bizi arayarak tekne ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Close

Tekne MSL

Tekne MSL ile sizler davet ve gezi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Okul veya iş gezilerinin dışında, kına, nişan, düğün ve parti organizasyonlarınızı bu teknede düzenleyebilir, deneyimli personeller yardımıyla eşsiz maviye açılabilirsiniz. 42 metre uzunluğa ve 9 metre genişliğe sahip olan bu teknemiz maksimum 550 kişi kapasiteli olmakla birlikte, teknemizde 4 adet de lavabo bulunmaktadır. Eşsiz günlerinizi daha anlamlı kılacağınız bu hizmetimizden yararlanmak ve tekne hakkında bilgi almak istiyorsanız sadece bizi aramanız yeterli.
Close

Tekne SLM-4

Kına veya nişan organizasyonu ya da okul gezisi veya iş toplantınızı daha gösterişli ve daha etkili bir yerde yapmak istiyorsanız, Tekne SLM-4'ü tercih edebilirsiniz. Geniş kapsamlı organizasyonlarınızda faydalanabileceğiniz, deneyimli personeller eşliğinde denize açılabileceğiniz bu teknemiz 210 kişi kapasitelidir. Toplamda 150 kişilik yuvarlak masa hizmeti bulunan teknemizde, 4 adet lavabo ve çocuk bakım odaları bulunmaktadır. 2 katlı bu teknemizde sizlerde özel organizasyonlar hazırlamak istiyorsanız, bilgi almak için sadece bizi aramanız yeterli.