Genel

Çengelköy Boğaz Turu

İstanbul’un denizi ile iç içe olan semtlerden biri de Çengelköy’dür. Nostaljik ve özel yalıları ile, sıcak insanları ve komşulukları ile Anadolu yakasının en güzel yerlerinden biri diyebiliriz. Biz bu kez size Çengelköy’ü bambaşka bir noktadan yani denizden sunmak istiyoruz. Çengelköy Boğaz turu ile harika bir gezinti sırasında hem en güzel görsellere tanık olacak hem de harika duygular ile boğazın tam ortasında keyfinizi sürdürüyor olacaksınız. Özellikle tekne turunun verdiği keyif Çengelköy ile birleşince çok daha keyifli bir gezinti olacağı kesin diyebiliriz.

Tekne kiralayarak kalabalığın çok uzağında, herkesin olmak istediği yerde yani boğazın tam ortasında harika bir gezinti yapabileceksiniz. Kendi tekneniz gibi rahat edeceğiniz, en özel konuklarınızı ağırlayacağınız kadar özel olan Vip tekneler ile planlanandan çok daha güzel bir organizasyon olduğu kesin. Artık sevdiğiniz şeyleri hep hayal ederek kurmayın.Kiralık tekne ile bunları gerçeğe dönüştürme imkanı yakalamış oluverin.

Dilersenizbireysel ya da grup olarak Çengelköy Boğaz turunu kiralayabilirsiniz. Özel bir gün kutlaması yapabilir ya da sadece denizin üzerinde en güzel noktaları geze geze keyifte yapabilirsiniz. Sevgiliniz ile romantik bir gezi ya da sevdikleriniz ile özel bir anı yaşamak sizin elinizde.

Dilerseniz Çengelköy Boğaz turu sırasında şık bir akşam yemeği, ya da harikam bir kahvaltı organizasyonu da planlayabilirsiniz. Tamamen gün ve saati belirlemek size kalıyor. Oldukça geniş bir tekne ve yat filosu olan Uluçay yatçılık ile aradığınız her özellikte deki tekneleri bulabileceksiniz. Günlük, saatlik kiralamalarınız ile boğazın en güzel noktasında hayatınızın en keyifli anlarını yaşayacağınıza eminiz. Sizler de bu kez Çengelköy Boğaz turu ile en özel anılarını yaşayın. Üstelik yılın her mevsimi en üst hizmet ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir