Genel

Çengelköy Tekne Kiralama

İstanbul’un denizi ile iç içe olan semtlerden biri de Çengelköy’dür. Nostaljik ve özel yalıları ile, sıcak insanları ve komşulukları ile Anadolu yakasının en güzel yerlerinden biri diyebiliriz. Biz bu kez size Çengelköy’ü bambaşka bir noktadan yani denizden sunmak istiyoruz. Çengelköy Boğaz turu ile harika bir gezinti sırasında hem en güzel görsellere tanık olacak hem de harika duygular ile boğazın tam ortasında keyfinizi sürdürüyor olacaksınız. Özellikle tekne turunun verdiği keyif Çengelköy ile birleşince çok daha keyifli bir gezinti olacağı kesin diyebiliriz.

Tekne kiralayarak kalabalığın çok uzağında, herkesin olmak istediği yerde yani boğazın tam ortasında harika bir gezinti yapabileceksiniz. Kendi tekneniz gibi rahat edeceğiniz, en özel konuklarınızı ağırlayacağınız kadar özel olan Vip tekneler ile planlanandan çok daha güzel bir organizasyon olduğu kesin. Artık sevdiğiniz şeyleri hep hayal ederek kurmayın.Kiralık tekne ile bunları gerçeğe dönüştürme imkanı yakalamış oluverin.

Dilersenizbireysel ya da grup olarak Çengelköy Boğaz turunu kiralayabilirsiniz. Özel bir gün kutlaması yapabilir ya da sadece denizin üzerinde en güzel noktaları geze geze keyifte yapabilirsiniz. Sevgiliniz ile romantik bir gezi ya da sevdikleriniz ile özel bir anı yaşamak sizin elinizde.

Dilerseniz Çengelköy Boğaz turu sırasında şık bir akşam yemeği, ya da harikam bir kahvaltı organizasyonu da planlayabilirsiniz. Tamamen gün ve saati belirlemek size kalıyor. Oldukça geniş bir tekne ve yat filosu olan Uluçay yatçılık ile aradığınız her özellikte deki tekneleri bulabileceksiniz. Günlük, saatlik kiralamalarınız ile boğazın en güzel noktasında hayatınızın en keyifli anlarını yaşayacağınıza eminiz. Sizler de bu kez Çengelköy Boğaz turu ile en özel anılarını yaşayın. Üstelik yılın her mevsimi en üst hizmet ile.

Çengelköy Tekne Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Temel dedi ki:

  İstanbul’un Çengelköy semtinde gerek denize açılmak gerekse yalıları görmek amacıyla tekne turu hizmetinden faydalandık. Nisan ayında katılabildiğimiz bu tekne turunda, oldukça keyifli bir gün geçirdik. Arkadaşlarımızla katıldığımız tur imkânında bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederiz.

 2. İbrahim Ersoy dedi ki:

  İstanbul’da boğaz turu yapmak amacıyla sevgilim ile Çengelköy üzerinden tekne turuna katılma fırsatı bulduk. Oldukça romantik olan bu gezide, sevgilim ile hem birbirimize vakit ayırdık hem de biraz İstanbul nostaljisi yaptık. Bu konuda bana yardımcı olan ve sevgilimle güzel bir gün geçirme fırsatı sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. İsmail Güngör dedi ki:

  Okul gezisi yapmak amacıyla Çengelköy üzerinden tekne kiralama yapmak istiyorduk. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık, alanında geniş bir tekne kadrosu ve güvenilirliği ile bizlere kişi sayımıza uygun olarak birçok tekne imkanı sundu. Oldukça lüks bir hizmet sunan firmaya çok çok teşekkür ederim.

 4. İleyna dedi ki:

  Gezi amaçlı geldiğim İstanbul’da, bir akrabamızın tavsiyesi üzerine ailecek tekne turuna katılma fırsatı bulduk. Öyle eşsiz bir gün geçirdik ki, nasıl anlatsam içini dolduramam galiba. İkram hizmeti de bulunan tekne, oldukça lüks ve kaliteliydi. Kendimi özel hissettiğim bu imkanı bana sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 5. Şükrü dedi ki:

  İstanbul’u farklı bir açıdan görmek amacıyla ailecek katıldığımız tekne turu, gerek havanın çok güzel olması gerekse nostaljisi ile eşsiz bir gezi oldu. Yemekli olarak katıldığımız bu turda, günlük olarak boğaz turu yaptık. Uygun bir fiyat üzerinden bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.