Genel

Teknede Nişan

Düğünüzün yaklaştığını simgeleyen ve düğün öncesi olmazsa olmazlardan olan nişan kutlamalarınız için teknede nişan organizasyonuna ne dersiniz? Modern tasarımlı tekneler ile, donanımlı ve eksiksiz verilecek hizmetler ile sizleri ve konuklarınızı ağırlayacak olan teknelerde bu özel gününüzü en özenli şekilde yaşamış olacaksınız. İstanbul’un en güzel yerinde, Boğaza karşı denizin tam ortasında kutlama yapmak elbette her genç kızın rüyası olsa gerek. Sizler de bir rüya gibi nişan gecesi yaşamak ve konuklarınıza yaşatmak isterseniz tercihiniz kesinlikle teknede nişan organizasyonu olmalıdır.

Teknede nişan organizasyonu özellikle gün batımı ile başlayarak gecenin o harika ışıklıklarında devam edebilir. Böylelikle İstanbul’un tam ortasında en sevdikleriniz ile, en özel anlarınızı en güzel şekilde yaşıyor olacaksınız. Dilerseniz müzik sistemleri, yemek ikramları, masa düzenleri ve mekan süslemeleri konusunda da her anlamda tam olarak aklınızda ki planları gerçekleştirebilirsiniz. Unutulmayacak bir nişan organizasyonu yapmak artık sizin elinizde.
Teknede boğazın en görkemli noktasında nişan yüzüklerinizin takılması ve konuklarınızın buna şahit olması ne kadar özel bir duygu olacak düşünsenize. Yıldızların sizler eşlik ettiği, mehtap ve dolunayın sizi sardığı bir gezi ile bütünleşecek olan Nişan töreniniz bizce yıllar geçse de unutulmaz olacaktır. Konuklarınızı son derece konforlu bir şekilde ağırlayacak olan Uluçay Yatçılık ile sıradan bir tekne nişanı değil, görkemli ve özel bir nişan törenine imza atmış olacaksınız. Sizlere bugünü en güzel şekilde vaat eden Uluçay yat ile her şey tam istediğiniz şekilde yaşanıyor olacak.
Teknede nişan organizasyonu için hemen yerinizi ayırtın ve sizin için olmazsa olan tüm isteklerinizi sıralayarak hepsinin gerçekleşmesini sağlayın. Hayal ettiğiniz nişan töreni en lüks yat ve teknelerde, en konforlu ve gösterişli şekilde başlayıp harika bir geceye sahip olmanızı sağlıyor olacak.

Teknede Nişan” İçin 5 Yorum

 1. Mira Baykız dedi ki:

  Mekan seçiminde bir türlü karar kılamadığımız nişan organizasyonumuz için farklılık sağlamak amacıyla tekne kiraladık. Eş, dost ve arkadaşlarımızın oldukça keyif aldığı bu organizasyon, unutulmayacak derecede güzel oldu. Ömür boyu unutamayacağımız bu nişan için bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. İkramlar ve hizmet oldukça kaliteliydi.

 2. Ogün Sanrı dedi ki:

  Sevgilim ile aile arasında söz kesmemiz sonrasında artık nişan ve düğün organizasyonuna sıra gelmişti. Nişanlım ile farklı bir mekan düşünürken bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine teknede nişan organizasyonu yapmaya karar verdik. Uluçay Yatçılık firmasına giderek faydalandığımız bu hizmette, bana yardımcı olan ve birinci sınıf bir hizmet sunan firmaya teşekkür ederim.

 3. Ayşe Kaygısız dedi ki:

  Uzun bir süre mekan arayışı içerisinde olduğumuz nişan organizasyonumuzu denizde yapmaya karar verdik. Kişi sayımıza uygun olarak tekne bulabilir miyiz derken karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık, hem bize uygun tekne hem de eşsiz bir ikram hizmeti sundu. Konuklarımıza eşsiz bir sağlayabildiğimiz bu tur için gerek firmaya gerekse personellere teşekkür ederiz.

 4. Bedia Pars dedi ki:

  Hem bizim hem de konuklarımızın unutulmayacağı bir nişan organizasyonu yapmak amacıyla, tekne kiralama hizmetini kullanmayı kararlaştırdık. Gün batımı olarak faydalandığımız bu imkânda, lüks bir tekneye ve harika bir organizasyona sahip olduk. Bu konuda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ediyorum. Bir ömür unutamayacağımız bir organizasyonda bana yardımcı oldunuz.

 5. Rauf Hazim dedi ki:

  Sözlüm ve ailelerimiz ile nişan yapmak amacıyla mekan seçimi yaparken, denizde yapalım diye bir fikir ürettik. Nasıl olur, yemek hizmeti var mı ve bunun gibi birçok soruya takılmışken, bize organizasyonun her aşamasında yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına denk geldik. Gerek tur, gerekse yemek konusunda bizlere süper bir organizasyon hizmeti sunan firmaya ve personellere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.