Genel

Sarıyer Boğaz Turu

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Sarıyer bölgesi genellikle lüks yalıları ile ön plana çıkıyor. Denizin hemen kenarında yer alan bu yalılar adeta bölgeye anlam katıyor. Sizler de Sarıyer’i bir de denizden görmek ve boğaz turu yapmak isterseniz mutlaka kiralık tekne ile harika bir Sarıyer Boğaz Turu yaparak yaşamalısınız. Hani bazen yaşamadan bilemezsiniz denilir ya? İşte bu gezinti de aynen böyle olacak. O mavi sularda, dilerseniz gündüz dilerseniz akşam saatlerinde harika bir gezinti ile en yakından tanık olabileceksiniz.

Sarıyer tekne turu organizasyonlarınızı dilerseniz yemekli ya da yemeksiz olarak planlayabilirsiniz. Arzu ederseniz aperatif ya da içecekler ile servis edilerek gezintinize devam edebilirsiniz. Dilerseniz şirket gezisi amaçlı,dilerseniz sevdikleriniz ile gezme amaçlı yani tüm organizasyonlarınızı bu harika tekne turu ile planlayabilirsiniz.

Özellikle söz konusu Sarıyer olunca, Boğaz turu da bir başka güzel olacak. Sarıyer Boğaz turu üzerinde daha birçok rotaya üzerinden geçecek ve o harika evleri, yalıları izleye izleye, içeceklerinizi yudumlaya yudumlaya gezintinize devam edebileceksiniz. Üstelik dilerseniz saatlik ya da günlük kiralama yapabileceksiniz. Arzu ettiğiniz şekilde turunuzu planlayacak ve Uluçay yatçılığı sizlere eksiksiz ve Vip Hizmet vermesini sağlıyor olacaksınız.

Hayal ettiğiniz nasıl bir tur ise ondan çok daha fazlası olacağı kesin. Sarıyer Boğaz turu ile arzu ettiğiniz kişi sayısı ile kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz. Oldukça geniş ve özel bir yat ya da daha az kişiyi alan kapasitesi ile yine özel bir tekne. Burada kararı veren ve seçimi yapan tamamen siz olacaksınız. Dolayısı ile Sarıyer Boğaz turu organizasyonu için hemen yer ayırtmak adına Uluçay yatçılık ile görülebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir