Genel

Adalar Tekne Turu

İstanbul denilince, yaz ayı denilince akıllara ilk gelen kaçış noktası neresidir? Elbette adalar. Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada ve Marmara adaları…. Hepsi birbirinden romantik ve eğlence dolu adalar. Yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel. Her zaman dolup taşan ve harika koylara sahip olan bu adalara bu kez size özel tekne ile ulaşmaya ne dersiniz? Kiralık tekne ile ada turları hiç olmadığı kadar eğlenceli ve her anı yaşayacağınız bir organizasyona dönüşüyor olacak.

Dilerseniz adaları tek tek dolaşarak bir seyir planlayabilir, dilerseniz dilediğiniz adaya ulaşarak en güzel koyunda denize girebilirsiniz. Özel bir gün kutlaması yahut sadece felekten bir gün yaşamak. Kısaca İstanbul’da ufak bir kaçamak yapmak istiyor ve kendinizi adeta bir cennet bulmak istiyorsanız özel tekne kiralama ile ada turları sizlere de kendinizi çok iyi hissettiriyor olacak.

Hizmet alacağınız profesyonel Uluçay Yatçılık ile ada turu çok daha anlam ifade edecek. Gün içinde talep ettiğiniz ikramlar, harika bir öğlen ya daakşam yemeği. Sizi serinleten içecekleriniz ve dahası. Sizler için belirlene harika bir rota ve demirlenen koylar. Daha ne olsun ki? yaz ayında deniz sefası sürmek, kış ayında ise görsel Show ile ruhunuzu dinlendirmek isterseniz ada turu hemen yanı başınızda hizmet vermek için hazır bekliyor olacak.

Dilediğiniz gün ve saate sizler için sizlerin belirlediğiniz yat ya da tekneniz ile, dilediğiniz kişi kapasiteli olarak sizi alacak ve harika bir seyre doğru yol almaya başlıyor olacaksınız. Yorulmadan, kalabalığın içinde boğulmadan kendi teknenizde keyif yapar gibi tekne ile ada turlarına katılabileceksiniz. Mutlaka en kısa zamanda yaşamanız gereken günlerden biri olan ada turu içim Uluçay yatçılık ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

Adalar Tekne Turu” İçin 7 Yorum

 1. Kemal Kılınç dedi ki:

  İstanbul’un kalabalığından kaçıp, eşsiz maviyle buluşmak amacıyla ailecek tekne kiralama hizmetinden faydalandığımız Uluçay Yatçılık şirketine teşekkür ederim. Eşsiz hizmeti ve ikramlarıyla oldukça kaliteli bir hizmet sundular. Sonbahar mevsiminde gitmiş olsam da gayet güzel geçen bu turu, yaz ayında bir daha denemek isterim.

 2. Faruk dedi ki:

  Aralık ayında birkaç günlük iş seyahati nedeniyle gittiğim İstanbul da, iş arkadaşlarımızla yat kiralama hizmetinden faydalanarak ada turu yapma imkanı bulduk. Hava biraz soğuk olsa da yat içerisindeki servis o kadar sıcaktı. Sıcak ve kaliteli hizmeti için Uluçay Yatçılığa müteşekkiriz.

 3. Faruk Yunus dedi ki:

  Karım ve çocuklarım ile birkaç günlüğüne tatile geldiğimiz İstanbul da, ada turu yapma imkânı da bulduk. Her saniyesinden zevk aldığım Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Büyükada tekne turu oldukça güzel bir etkinlik oldu. Mayıs ayında tam ara sıcak vakitte yaptığımız bu yolculuktan oldukça keyif aldım. Bu gezide emeği geçen ve bizlere güler yüzle hizmet veren Uluçay Yatçılık şirketine ve personellerine teşekkür ederim.

 4. Ufuk Bayraktar dedi ki:

  Ailemle İstanbul’da gezmek amacıyla tekne turu yapmaya karar verdik. Mayıs ayında iyi bir hava eşliğinde katıldığımız yolculuk süresinde İstanbul’un irili ufaklı adaları gezme fırsatı bulduk. İkram hizmeti de sulunan bu gezide bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 5. Tansu Gamsız dedi ki:

  İstanbul’un yaz aylarında oldukça kalabalık olan plajlarından bıktığım için ada seyahati içeren tekne turu hizmetine katılarak, adalarda denize girebilme imkanına kavuştum. Sonunda rahat rahat yüzebildiğim bu hizmet oldukça keyifliydi. Sunduğu ikramları ve eşsiz hizmeti için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 6. Hale Borga dedi ki:

  Kuzenlerimle gezmek amaçlı çıktığımız yat gezisi ile İstanbul’un eşsiz adalarına ulaşma imkanına kavuştuk. İkramlardan faydalanabildiğimiz ve rahat bir şekilde denize girebildiğimiz bu gezi oldukça heyecan vericiydi. Emeği geçen Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 7. Oğuzhan Dansık dedi ki:

  Yaz mevsiminde gittiğim için oldukça şanslıyım. Sevgilim ile vakit geçirmek için çıktığımız bu tekne turu İstanbul’u tanımamız için oldukça faydalı oldu. Bizlere kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılık çalışanlarına teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.