Genel

Arnavutköy Tekne Kiralama

Arnavutköy Boğaz turunu bir de bizimle yaşamaya ne dersiniz? Daha öne bunun gibi bir organizasyon yaptınız mı bilemeyiz ama bu kez harika bir gezinti içinde olacağınız kesin diyebiliriz. Birçok farklı kapasitede hizmet veren, yataklı ya da yataksız seçenekleri ile sizlere sunulan kiralık tekneler ile bu harika gezintiyi yaşayabilirsiniz Dilerseniz birçok farklı biniş noktasından teknenize ulaşabilir ve kiralama süreci içinde sanki kendi tekneniz gibi rahatlıkla hareket ederek anın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz Arnavutköy Boğaz turu boyunca ikramlar isteyebilir ve hatta oldukça geniş bir yemek servisi dahi talep edebilirsiniz. Bizler gelen tüm özel istekleri karşılamak üzere ayrıntılı ve geniş bir hizmet vermek için buradayız. Sizlerin isteklerine bağlı tekneler sizlere sunuluyor olacak ve en uygun tekne ayarlanıyor olacak. Size kalan ise tekneye atlamak ve harika bir Boğaz Turuna çıkmak olacak.

Özellikle İstanbul’dan gelen birçok kişi Arnavutköy Boğaz turunu tercihe diyor diyebiliriz. Eğer farklı bir ilde oturuyorsanız ve İstanbul’a gelecekseniz daha gelmeden tekne kiralama yaptırabilirsiniz. Dilerseniz alkol ya da alkolsüz menüler dahi alarak çok daha büyük bir parti de organize edebilirsiniz.

Teknelerde yer alan kapalı ya da açık alanların hazırlanarak sizleresunulması dilediğiniz gibi gezintinizi yapmanıza olanak sağlıyor olacak. Aynı zamanda kurumsal olarak da dilerseniz tekne kiralama yaparak çalışanlarınız için güzel bir motivasyon sağlayabilirsiniz. Arnavutköy Boğaz turu ile güzel bir kahvaltı servisi verebilir ya da bir akşam yemeği tercih edebilirsiniz. Bu kadar detaya gerek yok diyorsanız hafif ikramlar ile de bu geziyi tamamlayabilirsiniz.

Kısaca hem kişisel hem de kurumsal olarak gezi teknelerini dilediğinizi gibi kendiniz için kiralayabilirsiniz. Arnavutköy Boğaz turu oldukça popüler olan tercihlerden biri oluyor. Özellikle tam gün kiralama yapmanızı ve tüm gününüzü denizde geçirmenizi öneririz. Ruhunuz dinlenecek ve görmek istediğiniz ya da hiç görmediğiniz birçok özel noktayı bu tur ile çok daha yakından tanık olarak izlemiş olacaksınız. Kısaca sizler için Arnavutköy Boğaz turu olarak her zaman hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

Arnavutköy Tekne Kiralama” İçin 7 Yorum

 1. Haydar Akın dedi ki:

  Akrabalarımızla gönül eğlendirmek amacıyla çıkığımız tekne turunu yanlış bir tarihte planlamışız. Ocak ayında faydalandığımız bu hizmet ile yağmurun azizliğine uğradık. Sağ olsun personeller bizleri kapalı alanlarında, sıcak bir ortam yarattılar. Yağmurun denize düşüşünü izlemekle yetindiğimiz bu hizmette bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa müteşekkiriz.

 2. Tarık Kurt dedi ki:

  Mayıs ayında tam gün kiralama yaptığımız tekne turu ile gün boyunca eşsiz maviyle buluşima imkanına sahip olduk. zengin kahvaltı ve yemek menüsü ile bizlere hizmet eden deneyimli personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 3. Boğaçhan dedi ki:

  Lise mezuniyetimizde parti yapmak amacıyla tekne kiralama hizmetlerinden faydalanmaya karar verdik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık, kişi sayımıza uygun tekne hizmeti ve organizasyonlarımızda yardımcı olmasıyla bizi çok mutlu etti. Arnavutköy boğaz turu eşliğinde mükemmel bir lise mezuniyet partisi gerçekleştirdik.

 4. Uğur Çıralı dedi ki:

  Tekne turu İstanbul’da yapılacak en önemli organizasyonlardan bir tanesi. Arkadaşlarımızla geldiğimiz İstabul tatilinde, boğaz turu yaparak sıkıcı İstanbul trafiğinden kurtulma imkanı bulduk. Bu hizmeti bizlere sağlayan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 5. Uğur Boyda dedi ki:

  İş arkadaşlarımızla tatil yapmak amacıyla Arnavutköy boğaz turu yaptık. İlkbahar mevsiminde yaptığımız bu gezi, gün boyunca yoğun iş stresinde bizleri epey uzaklaştırdı. Gerek kahvaltı hizmeti ve gerekse ikramları ile bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 6. Kadir Tüten dedi ki:

  Bayiler arası toplantımızı gerçekleştirmek amacıyla yat kiralama hizmetinden faydalandığımız İstanbul’da, eşsiz boğaz turu yapma imkanı bulduk. Başarılı bir toplantı yaptığımız bu organizasyonda, birinci sınıf ikramlarıyla bizlere hizmet eden personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 7. Hülya Dağdeşen dedi ki:

  Ekim ayında yaz bitmeden bir boğaz turu yapmak amacıyla tekne kiralama hizmeti aldığımız Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz. Gayet güzel bir organizasyon oldu. Sıcağın tadını son kez çıkartarak denize girme imkanı bulduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.