Genel

İstanbul Uzun Boğaz Turu

Güzel bir güne harika bir program koymak istiyorsanız o halde uzun boğaz turu konseptimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarınız ile ne yapsak diye düşünüyorsanız en doğru tercihin harika bir tekne ile boğaza açılmak olduğunu görebileceksiniz. Hem çok daha detaylı bir gezinti yapacak hem de kendinize çok özel bir gün hediye etmiş olacaksınız. Kiralık tekne sayesinde boğaz turlarını arzu ettiğiniz saatler aralığında ve istediğiniz gibi vakit geçirerek yaşayabilirsiniz.

Tekne turu seviyorsanız ve şöyle uzun uzadıya birçok yeri görmek istiyorsanız en doğru tercih olacaktır. Özellikle daha önce hızlandırılmış bir tekne turu deneyimi yaşadıysanız zaten heyecanını az çokbiliyor olacaksınız. Denizlerin üzerinde süzülürken hep yakından görmek istediğiniz noktaları görmek ve üstelik bunları sadece size özel yaşamak ayrı bir keyif olacak.

Boğazın güzelliklerini zaten anlatmaya gerek var mı? Bizce yok. Hem kendiniz için hem gelen konuklarınız için hem de arkadaş çevreniz için harika bir gezinti olabilir. Amaç elbette güzel bir gün geçirmek ve günü doya doya yaşamak olacak. Dilerseniz gündüz, dilerseniz gece, dilerseniz de tam güneş batarken her iki duyguyu da yaşamak adına akşam saatlerini tercih edebilirsiniz.

Uzun boğaz turu tekne kiralama ile çok daha coşkulu yaşanıyor olacak. En güzel yalıların önünden geçerken sizler içeceklerinizi yudumlayabilir ve hatta istediğinize göre yiyecek servisi bile alabilirsiniz. Her şey sizin istekleriniz dahilinde olacak ve tekneden hiç inmek istemeyeceksiniz. Özel tekne kiralama her zaman kişiye kendini daha iyi hissettiriyor olacak. Özellikle en donanımlı ve en özel tekneler de gezinti yapmak çok daha keyifli olacak. Toplam yolcu sayısına göre sizlere sunulan teknelerden birini seçebilirsiniz. Kalabalık gruplar için dahi oldukça büyük tekneler mevcuttur. Amaç size harika bir boğaz turu yaptırmak. Bunu kısa zamana sıkıştırmaktansa bizler uzun boğaz turunu öneriyor ve doya doya yaşamanızı arzu ediyoruz.

İstanbul Uzun Boğaz Turu” İçin 5 Yorum

 1. Sevilay Sarı dedi ki:

  Mesai arkadaşlarımızla hafta sonunda kafa dağıtmak amacıyla uzun boğaz turu yapmaya karar verdik. Sonbaharın başladığı Eylül ayında katıldığımız bu tur ile iş stresini atmanın yanı sıra ayrıntılı bir İstanbul gezisi de yapabildik. Yemek ve ikram hizmeti de sunan Uluçay Yatçılığa bize bu fırsatı sunduğu için teşekkür ederiz.

 2. Tangut dedi ki:

  Tekne turu İstanbul’da yapılacak en özel organizasyonlardan bir tanesi. Hayatımda ilk defa katıldığım bu tekne gezisinde, Kız Kulesi ve Boğaz Turu gibi eşsiz manzaraları keşfetme imkanına sahip oldum. . Arkadaşlarımla katıldığımız bu turda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 3. Sinan dedi ki:

  Soğuk bir kışın ardından biraz olsun ısınmak ve denize kavuşmak amacıyla katıldığımız uzun boğaz turu ile uzun uzadıya İstanbul’u görme ve denizin kokusunu içimize çekme fırsatı bulduk. Eşsiz İstanbul manzarasını tadabildiğimiz arkadaşlarımız ile çok keyifli bir gün geçirdik. Bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederiz.

 4. Berkcan Boyoz dedi ki:

  Temmuz ayında ailecek katıldığımız uzun boğaz turu ile hem İstanbul’u farklı bir açıdan görme hem de biraz olsun kafa dinleme imkânına sahip olduk. Detaylı olarak bir gezi planı yapan ve bizlere özel bir gün sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 5. Güven dedi ki:

  Şirket olarak çalışanlarımızla hem toplantı yapmak hem de eğlenceli bir zaman geçirmek amacıyla uzun boğaz turu imkânından faydalandık. Kişi sayımıza uygun olarak tekne kiralama imkânı bulduğumuz bu turda, bize sunulan yemek imkanında da faydalandık. Oldukça kaliteli bir toplantı yaptığımız bu turda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.