Genel

İstanbul Turistik Tekne Turu

İstanbul’un her yeri ayrı güzel ayrı özel. Ama özellikle İstanbul’u deniz turu ile yaşamak ayrı bir keyif olsa gerek. Özellikle yapılan Turistlik tekne turu bu anlamda İstanbul’u daha yakından görmenize ve tanık olmanıza olanak tanıyor olacak.  Uzun bir program ile görmediğiniz semt kalmaz ve sizler gün sonunda adeta İstanbul’a doymuş şekilde tekneden inersiniz.

Özellikle İstanbul’u uzun zamandır görmeyen biriyseniz, gurbette yaşamak zorunda kalan birisi iseniz İstanbul’a hasret kaldığınız bir gerçek. İşte bu sebeple sizlerin İstanbul’a geldiğinde mutlaka yapması gerekenlerin başında Turistlik tekne turu geliyor olmalı. Dolmabahçe Sarayından tutunda Beylerbeyi sarayının hemen yanından deniz yolu ile geçmek, Adaları yakından seyredip, Kız Kulesinin yakınlarında demirlemek ne kadar anlamlı ve özel. Bu söylediklerimiz sizlere ulaşılmaz gelebilir ama Uluçay yatçılık ile kiralayacağınız Vip tekneler bunu imkanlı hale getiriyor. Kalabalık grup olarak ya da bireysel olarak arzu ettiğiniz gün ve saat aralığında dilediğini özelliklere mevcut bir tekneyi kiralayabilirsiniz.

Turistlik tekne turu dilerseniz yemekli ya da aperatifle bir şekilde de gerçekleşebilir. Özellikle tüm gün bir tekne gezintisi yaşamak istiyorsanız bu gibi ek hizmetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Her şey sizin konforunuz için sunuluyor olacak. Tam anlamı ile bir Turistlik tekne turu yaşıyor olacak ve tüm aklınızdaki yerleri görme fırsatı buluyor olacaksınız. Özellikle güzel havalarda tekne turu bir başka olur ama soğuk kış günlerinde de yine yapılacak harika bir aktive olarak sunulur. Sizler için her detayı düşünen ve en kaliteli hizmeti sunan Uluçay Yatçılık ile Turistlik tekne turu hakkında bilgi alabilir ve kendiniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz rotanın belirlenmesine katkı sağlayabilir ve hatta geziye çıkacağınız tekneyi bile birçok lüks tekne içinden seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir