Genel

İstanbul Turistik Tekne Turu

İstanbul’un her yeri ayrı güzel ayrı özel. Ama özellikle İstanbul’u deniz turu ile yaşamak ayrı bir keyif olsa gerek. Özellikle yapılan Turistlik tekne turu bu anlamda İstanbul’u daha yakından görmenize ve tanık olmanıza olanak tanıyor olacak.  Uzun bir program ile görmediğiniz semt kalmaz ve sizler gün sonunda adeta İstanbul’a doymuş şekilde tekneden inersiniz.

Özellikle İstanbul’u uzun zamandır görmeyen biriyseniz, gurbette yaşamak zorunda kalan birisi iseniz İstanbul’a hasret kaldığınız bir gerçek. İşte bu sebeple sizlerin İstanbul’a geldiğinde mutlaka yapması gerekenlerin başında Turistlik tekne turu geliyor olmalı. Dolmabahçe Sarayından tutunda Beylerbeyi sarayının hemen yanından deniz yolu ile geçmek, Adaları yakından seyredip, Kız Kulesinin yakınlarında demirlemek ne kadar anlamlı ve özel. Bu söylediklerimiz sizlere ulaşılmaz gelebilir ama Uluçay yatçılık ile kiralayacağınız Vip tekneler bunu imkanlı hale getiriyor. Kalabalık grup olarak ya da bireysel olarak arzu ettiğiniz gün ve saat aralığında dilediğini özelliklere mevcut bir tekneyi kiralayabilirsiniz.

Turistlik tekne turu dilerseniz yemekli ya da aperatifle bir şekilde de gerçekleşebilir. Özellikle tüm gün bir tekne gezintisi yaşamak istiyorsanız bu gibi ek hizmetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Her şey sizin konforunuz için sunuluyor olacak. Tam anlamı ile bir Turistlik tekne turu yaşıyor olacak ve tüm aklınızdaki yerleri görme fırsatı buluyor olacaksınız. Özellikle güzel havalarda tekne turu bir başka olur ama soğuk kış günlerinde de yine yapılacak harika bir aktive olarak sunulur. Sizler için her detayı düşünen ve en kaliteli hizmeti sunan Uluçay Yatçılık ile Turistlik tekne turu hakkında bilgi alabilir ve kendiniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz rotanın belirlenmesine katkı sağlayabilir ve hatta geziye çıkacağınız tekneyi bile birçok lüks tekne içinden seçebilirsiniz.

İstanbul Turistik Tekne Turu” İçin 5 Yorum

 1. Poyraz Salt dedi ki:

  Arkadaşlarımla üniversitenin ara döneminde bir kaçamak yapmak amacıyla İstanbul’a gitme fırsatı bulduk. Geze geze bitiremediğimiz bu eşsiz şehirde, turistik tekne turu hizmeti veren Uluçay Yatçılık firmasına rastladık. Gidelim mi diye düşünürken katıldığım bu eşsiz tur’da, yemek hizmetinde de faydalandık. Eşsiz bir manzarayı ilk defa görme imkânı yakaladığımız bu tura katılmamızda yardımcı olan firmaya ve bize hizmet eden personellere teşekkür ederiz.

 2. Nil Kaygı dedi ki:

  Her sene gideceğiz deyip ertelediğimiz İstanbul gezimizi, okul olarak bu sene yaptık. 3 günlük olarak gittiğimiz İstanbul’da, turistik tekne turu yapıldığını öğrenmemiz sonrasında, karşımıza Uluçay Yatçılık firması çıktı. Uygun bir fiyat üzerinden günlük tekne turu imkanı sunan firma ile İstanbul’u bir başka açıdan görme fırsatına sahip olduk. Gün boyu ikram servisi de bulunan tekne turundan çok keyif aldık. Bize ve öğrencilerime bu imkanı sunan firmaya teşekkür ederim.

 3. Gaye Gül dedi ki:

  Her mevsim bir başka güzel olan İstanbul’da, turistik tekne turu hizmetinden faydalandık. Gezmek amacıyla 1 haftalık geldiğimiz bu eşsiz şehirde, tekne turu belki de en güzel anımızdı. Günlük olarak katıldığımız bu programda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. İkramlar oldukça kaliteli, personeller ise oldukça güler yüzlüydü.

 4. Hakan dedi ki:

  Almanya’da yaşayan gurbetçiler olarak bu sene İstanbul’da tatil yapmayı planladık. 10 günlük yaptığımız bu gezi turunda, bir arkadaşımızın önerisi üzerine turistik tekne turu hizmetinden faydalandık. Grup olarak bizlere Kız Kulesi, Boğaz Turu ve denize girme imkanı sağlayan Uluçay Yatçılık, ikramları ve personelleri ile birinci sınıf bir hizmet sundu. Umarım ileride tekrarlama fırsatı bulabiliriz.

 5. Yasin Tanık dedi ki:

  Üniversite amacıyla 5 yıl kadar yaşadığım İstanbul’u, okulumun bitmesi sonrası bırakmak zorunda kaldım. Uzun bir süre gidemediğim bu şehre, bu yaz gitme fırsatı buldum. İlk geldiğimde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine katıldığım tekne turlarına, bu gidişimde de turistik amaçlı katılma fırsatı buldum. Gerek boğaz manzarası gerekse İstanbul’un ihtişamını tekrardan görme fırsatı bulduğum bu organizasyona katılmamda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.