Genel

İstanbul Yemekli Boğaz Turu

İstanbul’u hak ettiği gibi yaşamak çok önemli. Bunun için kendinize zaman ayırmanız ve önemli zaman dilimlerinde kendinize ve sevdiklerinize şık jesteler yapmanız oldukça değerli. Bizler İstanbul’da yapılacak en güzel aktiveninyemekli boğaz turu olduğunu düşünmekteyiz. Sevdiklerinizi bir araya toplayacağınız bu tur ile dilerseniz çekirdek bir grup olarak, ya da daha kalabalık bir arkadaş ve aile grubuna sahip olarak en güzel şekilde boğaz turunu gerçekleştirebilir ve harika yemekler tadabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu planlandığınızdan çok daha eksiksiz ve harika geçecektir. Hizmet alacağınız Uluçay yatçılık ile sizler en özel menülere sahip olabileceğiniz, en lüks teknelerde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Özel bir gün kutlaması, toplantı, efkar dağıtma gibi birçok önemli günde kiralık tekneler ile kendinize özel bir kutlama planı yapabilirsiniz.

Her şeyin tek tek planlanıp düşündüğü tekne turunda Uluçay Yatçılık Vip hizmeti ile ön plana çıkıyor olacak. Sıradan bir yemek ile değil, dilerseniz her şeyin dört dörtlük ilerlediği yemekli ya da yemeksiz bir boğaz turuna çıkmış olacaksınız. Boğaza karşı en lüks restoranda bile bu keyfi bulabileceğinizi sanmıyoruz.Gezinti yaparak hem birçok lokasyon görmenizi hem masmavi suların üzerinde dolanmanız hem de en lezzetli yiyecekleri yemeniz kesinlikle yaşamanız gereken duyguların arasında yer alıyor olacak. Sizler de hak ettiğiniz bir tekne turunu, paranızın hakkını aldığınız hizmet ile yaşamaya ne dersiniz? Yemekli Boğaz Tekne Turu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmak için Uluçay yatçılık ile görüşebilirsiniz. Hep tekne ile denize çıkıp harika bir akşam yemeği planları yaptıysanız artık bunu gerçeğe dönüştürmeye hazır olun. İster tam anlamı ile eksiksiz yemekli bir organizasyon, isterseniz aperatifler ile donatacağınız bir masa. Kararı siz verin ve kiralık teknenizi şimdiden ayırtın.

One thought on “İstanbul Yemekli Boğaz Turu

  1. Yağız Kağan dedi ki:

    Dernek toplantısı yapmak amacıyla faydalandığımız tekne kiralama hizmetinden oldukça memnun kaldık. Gerek yemekleri gerekse personelleri ile kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılık firmasına çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir