Genel

Yemekli Boğaz Turu

İstanbul’u hak ettiği gibi yaşamak çok önemli. Bunun için kendinize zaman ayırmanız ve önemli zaman dilimlerinde kendinize ve sevdiklerinize şık jesteler yapmanız oldukça değerli. Bizler İstanbul’da yapılacak en güzel aktiveninyemekli boğaz turu olduğunu düşünmekteyiz. Sevdiklerinizi bir araya toplayacağınız bu tur ile dilerseniz çekirdek bir grup olarak, ya da daha kalabalık bir arkadaş ve aile grubuna sahip olarak en güzel şekilde boğaz turunu gerçekleştirebilir ve harika yemekler tadabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu planlandığınızdan çok daha eksiksiz ve harika geçecektir. Hizmet alacağınız Uluçay yatçılık ile sizler en özel menülere sahip olabileceğiniz, en lüks teknelerde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Özel bir gün kutlaması, toplantı, efkar dağıtma gibi birçok önemli günde kiralık tekneler ile kendinize özel bir kutlama planı yapabilirsiniz.

Her şeyin tek tek planlanıp düşündüğü tekne turunda Uluçay Yatçılık Vip hizmeti ile ön plana çıkıyor olacak. Sıradan bir yemek ile değil, dilerseniz her şeyin dört dörtlük ilerlediği yemekli ya da yemeksiz bir boğaz turuna çıkmış olacaksınız. Boğaza karşı en lüks restoranda bile bu keyfi bulabileceğinizi sanmıyoruz.Gezinti yaparak hem birçok lokasyon görmenizi hem masmavi suların üzerinde dolanmanız hem de en lezzetli yiyecekleri yemeniz kesinlikle yaşamanız gereken duyguların arasında yer alıyor olacak. Sizler de hak ettiğiniz bir tekne turunu, paranızın hakkını aldığınız hizmet ile yaşamaya ne dersiniz? Yemekli Boğaz Tekne Turu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmak için Uluçay yatçılık ile görüşebilirsiniz. Hep tekne ile denize çıkıp harika bir akşam yemeği planları yaptıysanız artık bunu gerçeğe dönüştürmeye hazır olun. İster tam anlamı ile eksiksiz yemekli bir organizasyon, isterseniz aperatifler ile donatacağınız bir masa. Kararı siz verin ve kiralık teknenizi şimdiden ayırtın.

Yemekli Boğaz Turu” İçin 7 Yorum

 1. Yağız Kağan dedi ki:

  Dernek toplantısı yapmak amacıyla faydalandığımız tekne kiralama hizmetinden oldukça memnun kaldık. Gerek yemekleri gerekse personelleri ile kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılık firmasına çok teşekkür ederiz.

 2. Emine Sert dedi ki:

  Nisan ayında hazır güneşli bir pazar günü yakalamışken bu fırsatı ailecek değerlendirmeye karar verdik. İnternet üzerinden yaptığımız araştırma sonucunda yemekli tekne turu hizmetine denk geldik. Denizin berrak mavisinin yanı sıra İstanbul’un kalabalığından da sıyrılmamıza yardımcı olan bu tur bize çok iyi geldi. Bu hizmette bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 3. Şamilhan Şahin dedi ki:

  Uzun bir süre üniversite okumak amacıyla yaşadığım İstanbul’da, okul arkadaşlarımız olan her yıl buluşma sözü vermiştik. İlk yılımızda ne yapalım derken, arkadaşlarımız ile yemekli boğaz turu yapmaya karar verdik. Araştırma yaparken karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık firması ile telefon üzerinden iletişim kurduk ve rezervasyon yaptık. Bizlere hiçbir sıkıntı çıkarmayan firma ile katıldığımız gezi turu çok keyifliydi. İnşallah bir daha tekrarlanması dileğiyle.

 4. Mehmet Köz dedi ki:

  Yakın arkadaşlarımla denize girmek ve İstanbul’un kalabalığından uzaklaşmak amacıyla denize açılmaya karar verdik. Yemekli olarak hizmet veren tekne turu arayışımızda karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık, hem uygun fiyat hem de birinci sınıf bir hizmet kalitesi sundu. Bu konuda bize yardımcı olan firmaya teşekkür ediyorum. Umarım ileride tekrarlama fırsatı bulabilirim.

 5. Ahmet Katkısız dedi ki:

  Karımla uzun zamandır birbirimize vakit ayıramadığımızdan dolayı hem denizin keyfini sürebileceğimiz hem de birbirimize biraz vakit ayırabileceğimiz yemekli boğaz turu hizmetinden faydalanmaya karar verdik. Bu konuda bana yardımcı olan ve kaliteli bir hizmet sunan Uluçay Yatçılığa ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 6. Şule Tat dedi ki:

  Memleketten bizi ziyarete gelen akrabalarımıza İstanbul’u gezdirmek amacıyla tekne turu yapmaya karar verdik. Günlük katılım sağladığımız bu turlarda, ikram ve yemek hizmeti de bulunmaktaydı. Yemekli boğaz turu yaptığımız ve gün boyu aşırı eğlendiğimiz bu organizasyon için Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederiz.

 7. Müdayim Bahtsız dedi ki:

  Ocak ayında tekne turu yapmak amacıyla internet üzerinden araştırma yapmaya başladım. Bu soğuk zamanda ikilem de kalsam da, gerek teknenin kapalı alanları gerekse iyi bir ısıtma sistemi ile bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim. İstanbul’un kış zamanında bile eşsiz bir manzarası olduğunu görme fırsatı buldum. Yemekli olarak katıldığım tekne turunda, bana yardımcı oldukları için firmaya ve personellere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.