Genel

Bebek Yat Kiralama

Bebek Boğaz turu ile güzel bir gezintiye ne dersiniz? Üstelik bunu kendi tekeniz gibi hissedebileceğiniz özel tekne kiralama ile yapabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip olan tekneler sizin her daim hizmetinizde olacaktır. Boğazın en güzel noktalarını en yakından görmek, bebek bölgesini denizden izlemek kadar güzel ne olabilir ki? dolayısı ile ister hafta sonu ister hafta içi harika bir plan organize etmek istiyorsanız bizce en doğru adım bir boğaz gezisi olacaktır.

Dilerseniz bebekten binerek harika bir gezintiye başlayabilirsiniz. Saatlik ya da günlük olarak dahi kiralama yapabilirsiniz. Bebek boğaz turu sayesinde siz ve sevdikleriniz havaların ısındığı şu güzel günlerde tam anlamı ile mükemmel bir gün geçirmiş olacak. İsterseniz gündüz ya da akşam saatlerinde fark etmeksizin yani tamamen sizin planlayacağınız bir saat diliminde tercih edeceğiniz bu güzel gezinti bizce sizlere çok özel anlar yaşatıyor olacak.

Bebek semtini anlatmaya zaten gerek yok diye düşünüyoruz.Özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olan bu bölge birçok kahvaltıcı ve cafeleri ile oldukça ünlü bir yer. Denize sıfır oluşu ve hem yürüyüşe hem de balık tutmaya imkan tanıdığı için de ziyaretçi alması kaçınılmaz oluyor. Bizler bu kez bu harika semtte bir de deniz aşkı ile tamamlamanızı öneriyoruz belirlediğiniz bir zaman diliminde istediğiniz kişiler ile kiralık tekneye atlayabilir ve gezintiye çıkabilirsiniz.

Harika yalıların önünden geçerken birçok hayal kuracağınız garanti diyebiliriz. Sizlere günün en özel anlarını yaşatıyor olacağız. Dilerseniz yemek ve içecek servisleri ile de tam hizmet alabilecek ve her dakikanın kıymetini anlıyor olacaksınız. Hizmetlerimiz kesintisiz olarak sizlere sunuluyor olacak. Sizler için oluşturduğumuz Bebek Boğaz turu rotamız ile harika bir tur yaşatmış olacağız. Merak ettiğiniz her şeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Randevunuzu yapmak ve teknenizi ayarlamak için hemen bizimle iletişime geçiniz ve organizasyonun adımlarını tamamlayınız deriz. Bebek Boğaz turu en özel kiralık tekneler ile sunuluyor olacak. Dolayısı ile keyif içinde gezintinize başlayacak ve memnuniyetle de ayrılmış olacaksınız.

Bebek Yat Kiralama” İçin 8 Yorum

 1. Şule Yorgun dedi ki:

  11 Ocak günü yat kiralama hizmetinden oldukça memnun kaldık. Bebek’ten erişim sağladığımız hizmet ile doyasıya bir gün geçirme fırsatı bulduk. Ailemle çıktığım bu yolculukta bizlere eşlik eden personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 2. Yusuf Kayın dedi ki:

  Dostlarımızla kafa dağıtmak amacıyla denize açılmaya karar verdik. Uluçay Yatçılığın bizlere sunduğu tekne kiralama hizmeti oldukça güzeldi. Gerek ikramlar gerekse manzara ile oldukça rahatladığımız bu gezide, bizlere bu imkanı sunan şirkete teşekkür ederiz.

 3. poyraz uğur dedi ki:

  Kız arkadaşıma unutulmayacak bir evlilik teklifi için bunu denizin ortasında yapmak istedim. Yat kiralama hizmetinden faydalanarak eşsiz manzara altında oldukça hoş bir anım oldu. Bu süre zarfında bana yardımcı olan çalışanlara ve Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 4. Kazım Kiraz dedi ki:

  Pazar günü ailecek vakit geçirmek amacıyla çıktığımız Bebek’te, denizin mavisine dayanamayarak yat gezisine katıldık. Bu gezi sırasında sulunan ikram ve servislerle oldukça hoş vakit geçirdik. Çok keyif aldığımız bu gezide bizlere hizmet eden Uluçay Yatçılığa ve personellerine müteşekkiriz.

 5. Faik Özkol dedi ki:

  Hafta sonu katıldığımız Bebek boğaz turu, İstanbul’dan biraz uzaklaşmama yardımcı oldu. Eşsiz manzara eşliğinde biraz kendimi dinleme fırsatı buldum. Bu konuda bana yardımcı ve ikramları ile güzel bir yolculuk yaşatan Uluçay Yatçılık firmasına ve personellerine teşekkür ederim.

 6. Ahmet Ayna dedi ki:

  Karımla evlilik yıl dönümüzü kutlamak amacıyla boğaz turu yapma planım vardı. Lüks bir ortamda yaptığım ve oldukça keyif aldığım bu gecede, bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 7. Yusuf Kuyucaklı dedi ki:

  Hafta sonu biraz dolaşmak amacıyla gittiğimiz Bebek’te fazla kalabalığa dayanamayarak, Bebek’ten kalkan tekne turlarına katılma fırsatı bulduk. Oldukça keyifli olan bu seyahat ile birçok harika yalıyı yakında görme imkanı bulduk. Haziran ayında çıktığımız bul yolculuk oldukça güzel ve özeldi. Bu gezimizde gerek ikramları gerekse deneyimli personellerinden dolayı Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 8. Mahsun Yurt dedi ki:

  Üniversite arkadaşlarımın ziyarete gelmesi gezecek yer planlaması yaparken, denize açılmaya karar verdim. Tekne turu İstanbul’da yaşanabilecek en güzel şeylerden birisi. Hava biraz soğuk olsa da teknenin içerisi oldukça sıcaktı. Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.