Genel

Beşiktaş Yat Kiralama

Günün her saati ve haftanın her günü oldukça kalabalık olan Beşiktaş semti Avrupa yakasının en çok sevilen bölgelerinden biridir. Hem denizin oluşu hem de çarşısında aradığınız her şeyi bulmanız onu özel kılıyor olsa gerek. Bizler de sizler için Beşiktaş boğaz turu seferlerimizi sunarak çok daha özel bir hale getirmek için çalışıyoruz. Dilerseniz bu güzel yere bir de denizin ortasından bakın. Üstelik oldukça şık ve güzel bir kiralık teknenin içinde keyif yapmak sandığınızdan çok daha keyifli olacak.

Örneğin sevdiğiniz kişi ile romantik bir gezinti yapmak istiyorsunuz. Bu çok özel ve unutulmaz olsun istiyorsanız o halde Beşiktaş boğaz turu tam aradığınız seçenek olacak. hatta ona sürpriz yapabilir ve ansızın sizi bekleyen tekneye bindirebilirsiniz. Hatta bizce tam boğazın ortasında bir evlenme teklifi bile edebilirsiniz. Hayallerde sınır yok öyle değil mi? İşte bizim de hizmetlerimizde aynen o şekilde sınır olmuyor. İstiyoruz ki arzu ettiğiniz tüm güzellikleri sizlere yaşatalım.

Beşiktaş boğaz turusayesinde güzel bir seyir yapabilirsiniz. Dilerseniz kiralık tekneleri saatlik olarak da kiralayabilirsiniz. Birkaç saat size uzaklaşmak bile çok iyi gelecek. Dilerseniz teknede bir şeyler atıştırabilir ve ortamı izleyerek, keyif yaparak bu süreci tamamlayabilirsiniz. Yani her şey dilediğiniz gibi olacak.

Özellikle işyerleri ya da kalabalık gruplarda sık sık boğaz turlarını tercihe diyorlar. Hem güzel bir motivasyon oluyor hem de dilerseniz toplantılarınızı dahi bu manzara şeklinde yapabiliyorsunuz. Özellikle gelen yabancı müşterilerinize güzel bir jest yapmak için de bizce mutlaka tekne kiralayarak onlara güzel bir gezinti hediye edebilirsiniz. Beşiktaş boğaz turu için bizler ile iletişime geçerek arzu ettiğiniz gün ve saati belirleyebilirsiniz. Bizler isteklerinize göre dilediğiniz saat aralığında hizmet vermekteyiz. Dilerseniz tüm gün ya da saatlik olarak kiralama yapabilirsiniz. Fiyatlar konusunda yardımcı olmaya çalışıyor ve sizlere aslında çok ekonomik fiyatlar ile harika bir boğaz keyfi yaşatmayı amaçlıyoruz. Sizlerin güzel bir geçirmesi ve bizim en büyük temennimiz. Harika bir Beşiktaş boğaz turu içim bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Yat Kiralama” İçin 6 Yorum

 1. Süleyman dedi ki:

  Eşimle yeni evlenmiş olsak da gerek geçim telaşı gerekse yorucu İstanbul şartlarından dolayı birbirimize vakit ayırma imkanı bulamadık. Bu yüzden denize açılmaya ve birbirimize vakit ayırmaya karar verdik. Yat kiralama hizmetinden faydalanarak Beşiktaş boğaz turu yaptığımız bu romantik gecede, yemek hizmeti de oldukça güzeldi. Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 2. selen dolan dedi ki:

  Arkadaşlarımızla denize açılmak amacıyla yat kiralama imkanından faydalandık. Rahat bir şekilde kafa dinleyebildiğimiz bu gezi bizlere oldukça iyi geldir. İkramlar ve seyahat oldukça keyifliydi. Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 3. Kübra Öztürk dedi ki:

  Beşiktaş sahilden sevgilim ile katıldığımız tekne turu oldukça güzeldi. Öğrenci olarak oldukça ekonomik olan bu boğaz turu için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. İkramlar ve tekne oldukça güzeldi. Çok zevk aldık.

 4. Yurdagül yurtseven dedi ki:

  Birkaç gün için geldiğim istanbul’da, tekne turuna katılarak boğaz turu yapma imkanım oldu. İlk defa geldiğim şehirde, her ayrıntı başka bir hayranlık sebebiydi. Bu hizmet boyunca ikramlar sunan deneyimli personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 5. Belen Alkan dedi ki:

  Okul gezisi olarak bu dönem de öğrencilerimle denize açılmaya karar verdik. Tekne turu hizmetinden faydalanarak, Beşiktaş semtinden yolculuğumuza başladık. Toplamda 5 saat süren yolculuğumuz öğrencilerim ve benim açımdan oldukça keyifliydi. Bu hizmet için bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 6. Makbule Duygusuz dedi ki:

  Sevgilim ile Beşiktaş’ta tekne turuna katıldık. Mayıs ayında oldukça keyif aldığımız bu gezide hava da oldukça iyiydi. İkramlar ve gezimiz oldukça keyif vericiydi. Bu hizmette bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve personellerine müteşekkiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.