Genel

Beykoz Yat Kiralama

Beykoz Anadolu yakasının bir ilçesidir. Harika bir manzaraya sahip olan Beykoz bölgesinde birçok gezilecek nokta var. Cafeler, deniz kenarları, restoranlar. Yani kısaca oldukça fazla ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Özellikle hafta sonları çok daha kalabalık olan sahil şeritleri, gelenlere güzel bir gün yaşatıyor olacak. Beykoz Boğaz Turu hizmetlerimiz ile sizler de bu bölgeden sizin için özel olarak kiralanan teknenize binecek ve benzersiz bir boğaz turu yaşıyor olacaksınız.

Benzersiz diyoruz çünkü bizim amacımız sadece gelişi güzel bir rota belirleyip devam etmek değil. Sunduğumuz tüm ek hizmetlerimiz ile harika bir gezinti sunmak. Dilediğiniz ikramlara tatmak, hatta dilerseniz yemek saati bile düzenleyerek turunuza anlam katabilirsiniz. İçeceklerinizi yudumlayarak kendi tekne konforunuzu hissederek bir gezinti yaşayabilirsiniz.

Özellikle arkadaşlarınız ile harika bir organizasyon gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için en güzel adım elbette bir Boğaz gezisi olacaktır. Beykoz’dan başlayarak birçok ilçeden geçeceğiniz bu turda en güze yalıları en güzel sahilleri, en güzel tarihi noktaları görüyor olacaksınız. Özellikle köprünün altından geçerken ne kadar harika bir manzaranın yanında olduğunuzu hemen fark ediyor olacaksınız. Denize hep kıyıdan bakmış olabilirsiniz ama bu kez bizce bir farklılık yapın ve Beykoz Boğaz Turu ile denizin kokusunu alarak lüks tekneler ile güzel bir tur imkanı yaşayın.

Beykoz Boğaz Turu hizmetlerimizde sınır koymadan ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Kalabalık gruplara dahi en iyi hizmet ile ulaşacak ve herkesin tekneden memnun inmesini sağlıyor olacağız. Tekne kiralama ile yapacağınız en güzel aktivitenin içinde olacağınıza emin olabilirsiniz. Özellikle kalabalık gruplar ile çok daha keyifli olurken, baş başa bir romantizm için de harika bir tercih olabilir. Hatta sizler bir boğaz turunda sevdiğiniz kadına evlenme teklifi bile edebilirsiniz. Yani hayaller tamamen sizin. O anda nasıl yaşamak ve neyi hissetmek istiyorsanız fazlası yaşayabilirsiniz. Tüm detaylı bilgiler için ve teknenizi ayırmak için hemen iletişime geçiniz ve en özel tekneleri kendiniz için rezerve ediniz deriz. Harika bir gezintiye hazır olun.

Beykoz Yat Kiralama” İçin 8 Yorum

 1. Elif Çalışkan dedi ki:

  Arkadaşlarımızla güzel bir gün geçirmek amacıyla Beykoz boğaz turu imkanından faydalanmaya karar verdik. Ekim ayında 15 kişi kadar katılım sağladığımız tur’da yemek imkanları da sunuldu. Oldukça güzel bir aktivite geçirmemizde bize yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 2. Boydan Arsiz dedi ki:

  Ailecek gezmeye çıktığımız Anadolu yakasında, Beykoz’a gitmeye karar verdik. Pazar günü olması sebebiyle kalabalıktan uzaklaşmak amacıyla tekne turu yapmaya karar verdik. Gün boyu denizin ortasında eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yaptığımız bu yolculuk oldukça keyif vericiydi. İkram kalitesi de oldukça yüksek olan tekne sahibi Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 3. Elif Alkan dedi ki:

  Boğaz Turu yapmak amacıyla tekne turu hizmetinden faydalandığımız Uluçay Yatçılık şirketine ve personellerine müteşekkiriz. Güzel bir havada, deniz kokusu eşliğinde yaptığımız bu yolculuk oldukça güzeldi. Gerek ikramlar gerekse manzarası oldukça keyif verici olan bu seyahati umarım tekrarlayabilirim.

 4. Melek Maorgül dedi ki:

  Hafta sonu yoğun kalabalıktan kurtulmak amacıyla arkadaşlarımla tekne kiralama hizmetlerinden faydalandığımız Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Oldukça keyifli geçen bu yolculukta, kalabalıktan sıyrılarak eğlenme imkanı bulabildik. Hava biraz soğuk olsa da tekne oldukça sıcaktı. Güler yüzlü personelleri ve ikramları ile bu hizmetten çok memnun kaldık.

 5. Rauf Mutsuz dedi ki:

  Mayıs ayında boğaz turu yapmak amacıyla Beykoz’dan tekne turuna katıldım. Oldukça huzurlu bir gün geçirdiğim bu gezide, ikramlarda oldukça kaliteliydi. Bu yolculuk esnasında güler yüzlü hizmet sunan Uluçay Yatçılık personellerine ve bu şirkete teşekkürler

 6. Hakan Sevimsiz dedi ki:

  Okul gezisi yapmak amacıyla öğrencilerimle katıldığımız tekne turu hizmeti oldukça eğlenceli geçti. Eşsiz İstanbul manzarası, geniş tekne kapasitesi ve ikramlar ile çocuklarımla çok güzel vakit geçirdik. Uluçay yatçılığa teşekkür ederim.

 7. Muhittin Gazi dedi ki:

  Sevgilime unutulmayacak bir evlenme teklifi için yat kiralama hizmetinden faydalandığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Bu eşsiz günümde bizlere güler yüzle hizmet veren personelleri ve yemekleri oldukça güzeldi. Havanın soğuk olmasına rağmen tekne içerisi oldukça sıcaktı.

 8. Tunahan Sönmez dedi ki:

  Tekne turu İstanbul’da bir başka güzel. Nisan ayında geldiğim bu eşsiz şehirde, boğaz manzarasını en yakından görebilme imkanına sahip oldum. Dolu dolu bir gün geçirmemi sağlayan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.