Genel

Teknede Düğün Organizasyonu

Bir kadın ile bir erkeğin hayatında kaç dönüm noktası vardır ki? bunların en başında hiç kuşkusuz düğünleri gelir. Sizler de harika bir düğün organizasyonu ile dünya evine girmek isterseniz tercihiniz kesinlikle tekne olmalı diye düşünüyoruz. Sevdiğiniz konukların karşısında ve yıldızların altında evet demek bizce en anlamlı anlardan biri olacaktır.

Düğün organizasyonu için sizlere ayrılan tekneler son teknoloji ile donatılmış ve tüm konuklarınızı rahatlıkla ağırlayacağınız lüks teknelerdir. Her şeyin kusursuzuz bir şekilde adım adım gerçekleşeceği ve hem sizin hem de konuklarınızın unutulmaz bir düğüne tanık olması için tüm çalışmalar yapılacaktır. İster gündüz isterseniz de akşam ve gecenin en güzel saatlerinde üstelik harka bir boğaz manzarası ile bu özel günü kutlayabileceksiniz.

 

Düğün organizasyonu denilince akıllara gelen Uluçay yat ile arzu ettiğiniz tüm özellikleri ve kıstasları bulabileceksiniz. Düğün organizasyonuz için dilediğiniz tüm hizmetleri alabilirsiniz. Dilerseniz sadece kokteyl konseptinde ya da yemekli bir düğün organizasyonu talep edebilirsiniz. Canlı müzik, gecenin ilerleyen saatlerinde dj performansları ve dahası. Yani hayal ettiğiniz ne varsa sizler dile getirecekseniz Uluçay Yatçılık ise sizlere bunları fazlası ile sunuyor olacak. Teknenin süslenmesi, yeterli personeller, oyun alanları, kapalı ya da açık bölümler ve dahası. Hem hayallerinizde ki düğünü gerçekleştirmek hem de sonuna kadar memnun kalmak için hemen iletişime geçmelisiniz. Özellikle yaz düğünlerinin tek tercihi olacağını düşündüğümüz teknededüğün organizasyonu kesinlikle fark yaratıyor olacak. Harika bir düğüne ev sahipliği yapmak ve bu düğünü unutulmazların arasına sokmak için şimdiden yerinizi ayırtın deriz. Yıldızların altında harika bir manzara sizin aşkınıza en yanık şahit olacaklar.

Teknede Düğün Organizasyonu” İçin 7 Yorum

 1. Şerife Kalkık dedi ki:

  Yemekli olarak yapmak istediğimiz düğün organizasyonumuzu boğaz turu eşliğinde tekne kiralayarak yapmak istedik. Oldukça güzel bir hava eşliğinde yaptığımız bu seçimimizden çok memnun kaldık. Yemekler ve ikramlar çok kaliteliydi. Bu günümüzde bizlere lüks bir hizmet sunan Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 2. Bayram dedi ki:

  Tek oğlumun düğünün yapmak amacıyla sıra dışı olmak amacıyla tekne kiralama hizmetinden faydalandım. yaklaşık 250 kadar davetli ile düşündüğüm organizasyon’da yemek servisi de istiyorum. bana gerek düğün organizasyonu gerekse yemek konusunda yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 3. Ayşegül Almaz dedi ki:

  Unutulmaz bir düğün organizasyonu yapmak amacıyla, tekne kiralama hizmetinden faydalanmaya karar verdik. Beykoz’dan biniş yapabildiğimiz teknede hizmet oldukça kaliteliydi. Bu organizasyonda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederim.

 4. Boğaçhan Öksüz dedi ki:

  Nişanlımla uzun süre düşünerek karar verdiğimiz tekne turu eşliğinde düğün konseptinde bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve personellerine çok teşekkür ederim. En özel günümüzde gerek kendimizin gerekse misafirlerimizin çok zevk aldığı bir organizasyon oldu.

 5. Hulusi Karıcı dedi ki:

  Biraz geç kalmış olduğumuz düğün mekanı seçiminde, nişanlımla bu organizasyonu tekne kiralama hizmetinden faydalanarak yapmak istedik. Geniş yolcu kapasitesi ile bizlere anında yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. Gerek ikramları gerekse manzarası ile gerçekten unutulmaz bir gündü.

 6. Okan Tuzsuz dedi ki:

  Aralık ayında düğün yapmak için tekne kiralamaya karar verdik. Havanın epey soğuk olmasına rağmen, kapalı alanlarıyla bizlere oldukça güzel hizmet sunan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederim. Bu özel günümüzü daha da anlamlandırdılar.

 7. Pusat Kurt dedi ki:

  Ailecek farklı bir konsept üzerinde yapmak istediğimiz düğünümüzü, denizde yapmak istedik. Yolcu kapasitesi yüksek bir tekne bulabilir miyiz derken bizlere anında yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. İkramlar oldukça kaliteli, personeller ise deneyimliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.