Genel

Beylerbeyi Boğaz Turu

İstanbul’un o kadar güzel ve özel semtleri var ki. Özellikle denize yakın noktalar çok daha anlamlı ve özel oluyor. Sizler için sunduğumuz Beylerbeyi Boğaz Turu ile sevdiklerinizi yanınıza alarak güzel bir gezintiye çıkabilirsiniz. Daha önce konuştuğunuz adımlar ile ilerleyecek olan hizmetiniz boyunca herşeyiniz eksiksiz sunulacak ve sizler çıkmış olduğunuz bu tekne turundan son derece memnun olarak ayrılmış olacaksınız.

Beylerbeyi Boğaz turu ile başlayacağınız bu güzel gezintiye daha birçok noktayı görerek devamediyor olacaksınız. Kandilli’nin önünden geçmek, Anadoluhisarı’nı görmek ya da Çengelköy’ü denizden izlemek ne kadar keyifli olacak kim bilir.  Kiralamak istediğiniz saat aralığınıza göre oldukça uzun bir seyir ve rota planı oluşturabilirsiniz.

Özellikle uzun zamandır İstanbul’a hasret kaldıysanız mutlaka Beylerbeyi Boğaz turu ile bu güzellikleri yaşamalısınız. Yazın sıcak bir havada, ya da kışın ısıtma sorunu olmayan özel teknelerinizde. Kısaca sizler Beylerbeyi’ni ne şekilde ve ne zaman görmek isterseniz Uluçay yatçılık sizlere hizmet vermek için hazır bekliyor olacak.

Beylerbeyi Boğaz turu ile rotanızı dilerseniz çok öncesinden belirleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ek hizmetler ya da sizlere sunulacak hizmetler hakkında aklınıza takılan her soruyu yöneltebilirsiniz. Arzu ederseniz arkadaş grubunuz ile, arzu ederseniz aileniz ile ya da sevdikleriniz ile. Kısaca bu anı yaşamak için mutlaka bir şeyleri bahane etmeli ve harika bir gezintiye tanık olmalısınız. Yemekli ya da yemeksiz şekilde nasıl arzu ederseniz sizlere o şekilde bir hizmet sunulacak ve her şey hayal ettiğiniz gibi gerçekleşecektir. Bu yıl yapmanız gerekenlerin arasına mutlaka Beylerbeyi Boğaz turunu koyun ve ne kadar özel bir deneyim olduğunu görüverin. Gösterişli ve donanımlı kiralık tekneler ile keyfiniz tam yerinde olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir