Genel

Teknede Sünnet Düğünü

Çocukların biraz korku ama çok heyecanlı oldukları anne ve babaların ise en gururu dolu günlerinden biri olan sünnet organizasyonları için harika bir tekne organizasyona ne dersiniz? Sizler bu özel gününüzüklasik bir salonda yapmak yerine hem gösterişli hem de çok lüks bir kutlama ile harika bir teknede boğazın ortasında kutlamaya ne dersiniz? Develililerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz, sizlere her türlü imkanı sağlayacak kapasitede olan tekneler ile herkesin diline desten olacak bir sünnet düğününün sahibi olabilirsiniz.

Çocuklarınızın bu özel gününü masmavi sularda ister gündüz düğünü, isterseniz de gece düğünü olarak organize edebilirsiniz. Her türlü önlemin alındığı teknelerde çocuklarınız ve gelen konuklarınız ile çok ama çok eğleniyor olacaksınız. Canlı müzik imkanı, süslemeler, yemekli ya dayemeksiz bir davet planlaması yapabilirsiniz.

Uluçay yatçılık sayesinde en konforlu ve en lüks tekne ve yatlarda en özel kutlamalarınızı yapabileceksiniz. Bunların arasında en çok talep gören sünnet düğünleri ise özellikle sıcak havalarda çok sıkça yapılıyor. Teknede sünnet organizasyonu örneklerini gördüğünüzde kendinizi kesinlikle tutamıyor olacak ve hemen rezervasyonunuzu yaptırıyor olacaksınız. En uygun fiyatlar ile böylesine görkemli bir sünnet düğüne imza atmak kadar keyifli ne olabilir ki?

Uzun zamandır beklediğiniz bu kutlamanın hiçbir anı boşa gitmesin. Dopdolu eğlenceler ile gelen konuklarınızı boğazın tam ortasında ağırlayabileceksiniz. Düğün sonunda herkesin ne kadar keyifli bir şekilde ayrıldığına tanık olacak ve sünnet düğünü için tekne seçmiş olduğunuza ekstra sevineceksiniz. Sizlerde teknede sünnet düğünü yapmak istiyorsanız tümayrıntıları konuşmak ve kiralamak istediğiniz tekneyi görmek için Uluçay Yat ile iletişime geçebilirsiniz. Aile arasında yapmak isteyebileceğiniz gibi, tüm sevdikleriniz ile de teknede sünnet organizasyonunu gerçekleştirebileceksiniz.

Teknede Sünnet Düğünü” İçin 5 Yorum

 1. Yasin Kumay dedi ki:

  Oğlumuzun sünnet organizasyonunu boğazın ortasında yapmaya karar verdik. Lüks bir tekne kiralama hizmeti sunan ve bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Fiyat olarak oldukça makul olan bu hizmetten oldukça memnun kaldık.

 2. Bayram Akın dedi ki:

  Oğlumun sünnet organizasyonunu deniz manzarası eşliğinde yapmaya karar verdik. Boğaz manzarası eşliğinde yaptığımız bu yolculuk oldukça güzeldi. Misafirlerimize çok hoş bir deneyim yaşattık. Bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Zekeriya Tamer dedi ki:

  Gece düğünü olarak sünnet organizasyonu hizmetinden faydalandığımız Uluçay yatçılığa müteşekkiriz. Geniş yolcu kapasitesine sahip tekne kiralama konusunda bizlere yardımcı olan firma ve çalışanları oldukça lüks bir hizmet sundu. Misafirlerimizin de oldukça keyif aldığı bu organizasyondan çok keyif aldık.

 4. Süleyman Durak dedi ki:

  7 yaşına gelen oğlumun da isteği doğrultusunda sünnet organizasyonunu denizde yapmaya karar verdik. Uygun kapasiteli bir tekne kiralayabilir miyiz derken, bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. İkramlar ve personellerin davranışları oldukça kaliteliydi.

 5. Ali Aslan dedi ki:

  Biricik oğlumun sünnet düğününü boğaz turu eşliğinde yapmak amacıyla tekne kiraladım. Haziran ayında yaptığımız bu organizasyon oldukça keyif vericiydi. Lüks bir tekne ve ikramlar sunan bu hizmetten çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.