Genel

Sevgililer Günü Tekne Kiralama

Kaç yıllık sevgili olursanız olun her sevgililer gününü sanki ilk kez kutluyormuş gibi yaşamalısınız. Çiftler için en romantik günlerden biri olan sevgililer günü için harika bir tekne turuna ne dersiniz? Dilerseniz sevdiğiniz çift arkadaşlarınız ile grup halinde, dilerseniz sadece sevgiliniz ile beraber olmak üzere kendiniz için özel bir tekne kiralaması yapabilirsiniz. Gecenin tüm planlarını yapabilir ve eksiksiz harika bir gece yaşamayı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz saatlik ya da günlük olarak kiralama yapabilirsiniz. Denizin tam ortasında başlayan romantizmi, geceye de çevirerek denizin tam ortasında uyanmayı planlayabilirsiniz.

Uluçay yatçılık sizler için teknede sevgililer günü organizasyonunu en harika şekilde sunuyor olacak. Lüks ve her detayı düşünülmüş bir teknede dilerseniz romantik bir akşam yemeği unutulmaz olabilir. Hatta henüz evlilik teklifi etmediyseniz ve bugüne sakladıysanız baş başa olacağınız sevgililer günü tekne turunda bu özel anı da beraberinde yaşayabilirsiniz.

Uluçay Yatçılık sevgililer günü tekne turları için tüm detayları düşünüyor. Dilerseniz sade bir kutlama ya da süslenmiş bir masa ile daha romantik anılar. Her anın keyifli olacağından hiç şüpheniz olmasın. Sonuç olarak o ve siz boğaz manzarasının tam ortasında aşkınızı bir kez daha dolu dolu yaşama fırsatı bulmuş olacaksınız.

Örneğin Kız Kulesine karşı kadeh kaldırabilir, köprünün ışıkları ile romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz rotada harika bir kutlama olacağı kesin. Sizler de sevdiğinize hoş bir sürpriz yapmak iter ve bu yıl ki sevgililer günü kutlamasını ölümsüze çevirmeyi arzularsanız o halde sevgililer günü tekne turları ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. En harika ikramlar, en süslü masalar, en gösterişli tekneler ve dahası. Yeter ki sizler aklınızda olan detayları paylaşın ve Uluçay yatçılığın sizler için sunmasını sağlayın.

Sevgililer Günü Tekne Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Fazıl Kars dedi ki:

  Kız arkadaşıma 14 şubat’ta hem sevgililer gününü aradan çıkartmak hem de evlenme teklifi etmek amacıyla yat kiralama hizmetinden faydalandım. Kız kulesine karşı yaptığım unutulmaz evlilik teklifi ile en özel günüme bir adım daha atmış oldum. Bu özel günümüzde bana bu hizmeti sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 2. Galip Akın dedi ki:

  14 şubat sevgililer gününde eşime unutamayacağı bir sürpriz yapmak istedim. Araştırmalarım sonucunda denk geldiğim ve yat kiralama hizmetinden faydalandığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Yemek servisi ve personellerin hizmeti çok kaliteliydi.

 3. Suat Tamcı dedi ki:

  20 yıllık evliliğimizde en özel sevgililer günü sürprizini yapmak amacıyla yat kiralama hizmetinden faydalandım. Uzun süre araştırmalar sonucunda karar kıldığım bu hizmet, ziyadesiyle oldukça güzeldi. Mükemmel bir karar verdiğimi anladığım bu günde eşimle bana hizmet eden personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 4. Gülhan Akkuş dedi ki:

  Nişanlımla sevgililer gününde yat kiralama hizmetinden faydalanmak istedim. İnternet üzerinden araştırma yaparken uygun fiyatla hizmet veren Uluçay Yatçılığa denk geldim. Kız kulesine karşı sevgilime sürpriz yaptığım bu eşsiz günde, personellere ve şirkete teşekkür ederim.

 5. Demir Bilek dedi ki:

  Sabahtan akşama kadar yat kiralama hizmetinden faydalandığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Eşime sevgililer gününde mükemmel bir sürpriz yapma imkanına sahip oldum. Bu güzel gecede yemek hizmeti ve yat çok kaliteliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.