Genel

Beylerbeyi Yat Kiralama

İstanbul’un o kadar güzel ve özel semtleri var ki. Özellikle denize yakın noktalar çok daha anlamlı ve özel oluyor. Sizler için sunduğumuz Beylerbeyi Boğaz Turu ile sevdiklerinizi yanınıza alarak güzel bir gezintiye çıkabilirsiniz. Daha önce konuştuğunuz adımlar ile ilerleyecek olan hizmetiniz boyunca herşeyiniz eksiksiz sunulacak ve sizler çıkmış olduğunuz bu tekne turundan son derece memnun olarak ayrılmış olacaksınız.

Beylerbeyi Boğaz turu ile başlayacağınız bu güzel gezintiye daha birçok noktayı görerek devamediyor olacaksınız. Kandilli’nin önünden geçmek, Anadoluhisarı’nı görmek ya da Çengelköy’ü denizden izlemek ne kadar keyifli olacak kim bilir.  Kiralamak istediğiniz saat aralığınıza göre oldukça uzun bir seyir ve rota planı oluşturabilirsiniz.

Özellikle uzun zamandır İstanbul’a hasret kaldıysanız mutlaka Beylerbeyi Boğaz turu ile bu güzellikleri yaşamalısınız. Yazın sıcak bir havada, ya da kışın ısıtma sorunu olmayan özel teknelerinizde. Kısaca sizler Beylerbeyi’ni ne şekilde ve ne zaman görmek isterseniz Uluçay yatçılık sizlere hizmet vermek için hazır bekliyor olacak.

Beylerbeyi Boğaz turu ile rotanızı dilerseniz çok öncesinden belirleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ek hizmetler ya da sizlere sunulacak hizmetler hakkında aklınıza takılan her soruyu yöneltebilirsiniz. Arzu ederseniz arkadaş grubunuz ile, arzu ederseniz aileniz ile ya da sevdikleriniz ile. Kısaca bu anı yaşamak için mutlaka bir şeyleri bahane etmeli ve harika bir gezintiye tanık olmalısınız. Yemekli ya da yemeksiz şekilde nasıl arzu ederseniz sizlere o şekilde bir hizmet sunulacak ve her şey hayal ettiğiniz gibi gerçekleşecektir. Bu yıl yapmanız gerekenlerin arasına mutlaka Beylerbeyi Boğaz turunu koyun ve ne kadar özel bir deneyim olduğunu görüverin. Gösterişli ve donanımlı kiralık tekneler ile keyfiniz tam yerinde olacak.

Beylerbeyi Yat Kiralama” İçin 6 Yorum

 1. Ömer Aksoy dedi ki:

  Hafta sonunda uzun zamandır özlediğim denize, Beylerbeyi boğaz turu ile katılma fırsatı buldum. İnsana bu kadar mı iyi gelir deniz havası, kendimi yenilenmiş ve dinç hissettim. Bu hizmeti için bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkürler.

 2. Eda Taşpınar dedi ki:

  Boğaz turu yapmak amacıyla arkadaş grubumuzla yat kiralamaya karar verdik. Oldukça hesaplı bir fiyat üzerinden aldığımız bu hizmet, çok keyifliydi. Beylerbeyinden ulaşım sağladığımız yatta ikramlar oldukça kaliteliydi. Bu konuda bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Polat Ersoy dedi ki:

  Dershane gezisi olarak planladığımız tekne turu hizmetinde bizlere uygun bir fiyat üzerinden yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz. Öğrencilerimizle çok keyifli vakit geçirdiğimiz bu yolcukta, ikramlarda oldukça lezzetliydi. Umarım kısa sürede tekrar edebiliriz.

 4. Halefi Doygun dedi ki:

  Akrabalarımızla toplaşarak hafta sonunda tekne turuna gitmeye karar verdik. İstanbul kalabalığından uzaklaştığımız bu yolcukta bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. Beylerbeyi bölgesinden biniş yaptığımız teknede gerek Anadoluhisarı gerekse Çengelköy’ü bu kadar yakından görmek çok keyif vericiydi.

 5. Duman Bensiz dedi ki:

  Beylerbeyinden faydalandığımız tekne turu hizmeti oldukça keyif vericiydi Ailecek katıldığımız bu yolculukta Anadoluhisarı’nı ve Çengelköy’ü izlemek ve çocuklarımla mutlu bir vakit geçirebilmekten çok memnun kaldım. Uluçay Yatçılığa bu hizmeti sunduğundan ötürü çok teşekkür ederim.

 6. Helin Erkan dedi ki:

  Sevgilimle güzel bir gün geçirmek amacıyla tekne turu yapmaya karar verdik. Beylerbeyinden biniş sağlayabildiğimiz teknede, boğaz turu oldukça kaliteliydi. İkramlarda oldukça lezzetliydi. Çok hoş bir gün yaşadığım bu organizasyonu sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.