Genel

Doğum Günü Yat Kiralama

Yeni bir yaş almanızı bu kez daha coşkulu ve daha özel bir şekilde kutlamak ister misiniz? Dilerseniz çok yakın sevdikleriniz ile, dilerseniz kalabalık bir arkadaş gurubunuz ile teknede doğum günü partisi yapmaya ne dersiniz? Kesinlikle çok özel bir kutlama olacağı kesin. Siz harika bir teknede, boğazın tam ortasında yıldızların altında çok özel bir eğlence ile yeni yaşa girmek çok daha keyifli olacak.

Bu doğum günü partisi ile belki ilk kez yaş aldığınız için hüzünlenmeyeceksiniz. Her anı çok eğlenceli ve her an çok konforlu bir gün ya da gece yaşıyor olacaksınız. Dilerseniz canlı müzik, Dj performansları, yemekli ya da ikramlı yani tam anlamı ile hayal ettiğiniz bir doğum günü partisi planlayabilirsiniz. Kalabalıkların gözlerinden uzak, sevdikleriniz ile bu özel günü kutlamak çok daha tercih edilen bir kutlama olacaktır.

Sadece kendi doğum günü organizasyonlarınız için mi asla. Sevdiğinize sürpriz yapak ve onun doğum gününü tekne ile boğazda kutlama yapmaya ne dersiniz? Herhalde verebileceğiniz en özel hediyelerden biri olacaktır. Uluçay Yatçılık ile yapmış olduğunuz doğum günü partinizin her anından keyif alıyor olacaksınız. Donanımlı ve gösterişli tekneler sizin emrinize sunulacak. Deneyimli personel kadrosu ise siz ve konuklarınızın rahatı ve mutluluğu için her detaya önem vererek çalışıyor olacaklar.

Kısaca teknede doğum günü partisi kutlamanın kesinlikle bir ayrıcalık olduğunu yaşayarak öğreniyor olacaksınız. Hatta bir yıl daha hızlı geçsin de yeni bir tekne doğum günü partisi hazırlayın diye günleri iple çekiyor olacaksınız. En güzel sularda, en gösterişli mekanların yanından geçerken, kısaca denizde bir kuğu gibi süzülürken bundan daha güzel bir kutlama olmayacağını bir kez daha anlamış olacaksınız.

Doğum Günü Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Kıvanç Tatlı dedi ki:

  Nişanlıma doğum günü sürprizi hazırlamak amacıyla yat kiralama hizmeti sunan Uluçay Yatçılık’tan kiralama işlemi gerçekleştirdim. Evlilik teklifini de arada çıkattığım bu organizasyon çok romantikti. Bu hazırlıklarda bana çok emeği dokunan firmaya çok çok teşekkür ederim.

 2. Muhittin Faiz dedi ki:

  Bütün arkadaşlarımı davet edebildiğim doğum günü organizasyonum çok çılgın bir şekilde geçti. Mükemmel bir şekilde eğlendik. Canlı olarak Dj performansı hizmetinden de faydalandığım bu hizmet için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Nuri Hakim dedi ki:

  Sevgilime doğum günü sürprizi hazırlamak amacıyla tekne kiralama hizmetinden faydalandım. Bütün arkadaşlarımızı davet ettiğimiz ve boğaz turu yapabildiğimiz bu organizasyonda çok eğlendim. Mükemmel bir hizmet sunan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkürler.

 4. Tekin Gülle dedi ki:

  Abartmamak gerekirse doğum günü organizasyonumu bir ömür boyu unutmayacağım. Tekne kiralama hizmetinden faydalanarak gerçekleştirdiğim tur ile lüks ve konforlu bir ortamı yaşadım. Davetlilere eşsiz İstanbul manzarasını da izlettiğim doğum günüm, Uluçay Yatçılık sayesinde olağanüstü bir şekilde gerçekleşti.

 5. Jale Donmaz dedi ki:

  Sevgilim eşiminin doğum günüm nedeniyle yat kiralaması beni oldukça şaşırttı. Hayatımda hiç unutamayacağım bu organizasyon için ilk olarak eşime ardından ise Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim. Hava soğuk olsa da yat içerisi oldukça sıcaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.