Genel

Eminönü Yat Kiralama

İstanbul Eminönü demek balık ekmek yemek demek. Eminönü demek denizin o kendine has kokusunu içinize çekmek demek. Eminönüdemek o kalabalığın içinde her şeye rağmen mutlu olmak demek. Herkes için Eminönü bambaşka duygulara gece olur. Bizler İstanbul özel semtlerinden olan Eminönü’yü bu kez bir de denizden görün istiyoruz. Eminönü Boğaz Turu ile en özel anlara tanık olmak ve aslında tüm bu duyguları en yoğun şekilde yaşamanın diğer adı tekne turu olacak.

Size özel kiralık tekne turları ile Eminönü Boğaz Turu tam hayal ettiğiniz gibi yaşanacak. Sanki sizin kendi tekneniz varmışta kaptanınızı yönlendiriyorsunuz gibi. Bu hissi yaşamak ve Eminönü’nün güzelliklerine ortak olmak için mutlaka bu özel anları yaşamalısınız. Harika bir gezi, harika bir yemek, en güzel sohbetler… Bunların dahası sizler için bu özel teknelerde fazlası ile yaşanılıyor olacak. Hem siz hem de yanınızda olan herkes Eminönü’nün o harika havasına tam olarak tanık olacak ve adeta yaşayacaklardır.

Eminönü Boğaz Turu ile açılacak ve birçok özel noktayı görebileceksiniz. Dilerseniz bindiğiniz yerde iner, ya da farklı bir rotada gezintinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Kiralık teknelerde süre kısıtlaması yoktur. Anlaşmanızı saatlik ya da günlük olarak yapabilirsiniz. Her şey eksiksiz ve sizin istedikleriniz şekilde gerçekleşir. Bukonuda sizlere en iyi hizmeti veren Uluçay yatçılık ile tanışmakta büyük bir fırsat olacak.  En güzel Vip tekneler ile Eminönü Boğaz Turuna çıkmış olmak en doğru kararınız olacak. Eminönü gezisi her mevsimde ayrı güzelliğe sahiptir. Bu sebeple dilediğiniz her mevsimde ve günde kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz. Size özel hizmet veren, kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz bir firma ile çalışmanın farkını gün sonunda görmüş olacaksınız.

Eminönü Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Derya Kavsım dedi ki:

  Boğaz turu İstanbul’da bir başka güzel. Mehtapa karşı katıldığımız tekne turu ile mükemmel bir gün geçirdim. Birkaç saatlik katıldığım bu organizasyon mükemmeldi. Böyle bir huzuru başka bir yerde yaşamadım ve yaşayamam. Bu hizmet için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 2. Muhsin Yılmaz dedi ki:

  Boğaz turu temmuzda bambaşka güzel. Eminönü semtinden katıldığım tekne turu çok mükemmeldi. Çok zevk aldım ve biraz da olsa kafa dinlemeye vakit bulabildim. Eşsiz maviyle buluştuğum bu seyahat için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Feride Yağız dedi ki:

  İstanbul dışından gelen misafirlerimi, İstanbul’u gezdirmek amacıyla tekne turuna katılmaya ikna ettim. Aşırı eğlenceli geçen bu boğaz turu misafirlerim için süper oldu. Yemekli olarak katılım sağladığımız turda bu ikramlar oldukça lezizdi. Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 4. Ethem Denk dedi ki:

  Mükemmel bir tekne turu hizmetine Eminönünden katılma imkanı buldum. Eşimle katıldığım bu organizasyonda, yorucu hayatlarımızdan bir nebze olsa uzaklaşarak, birbirimize vakit ayırabildik. Lezzetli ikramları ile bizleri gün boyunca gezdiren Uluçay Yatçılığa çok teşekkür ederim.

 5. Ensal Pars dedi ki:

  Anaokulunda öğrencilerimi gezdirmek amacıyla, tekne turu hizmetlerini kullanmak istedim. Oldukça hızlı bir şekilde bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.Çocuklarımla çok eğlenceli ve bir o kadar da doyurucu bu seyahatte, bana yardımcı olan personellere de çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.