Genel

Teknede Yılbaşı Partisi

Yeni yılı en güzel şekilde karşılamak ve özel bir gecede yer almak isterseniz bu adres kesinlikle bir tekne olmalıdır. Teknede yılbaşı kutlamak bizce çok çılgın, çok marjinal ve çok özel bir kutlama oluşturacak. İstanbul’u birleştiren iki kıta arasında yeni bir yıla geri sayım yapmak oldukça özel bir duygu olsa gerek. Her anının dolu dolu geçeceği bir parti içinde yer almanın keyfi Boğaz gezisi ile bütünleşince vazgeçilmez bir anıya dönüşüyor olacak.

Daha önce yeni yılınızı birçok mekanda kutlamış olabilirsiniz. Biz bu yılı ise sizlere Boğazda kutlama önerisi sunuyoruz. Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde atılan havai fişek gösterileri tekneden bir başka özel olacak. Adeta bir görsel şölenin içinde buluyor olacaksınız. Bu anlara bire bir tanık olmak ve sevdikleriniz ile yeni yıl kutlamak paha biçilemez olacak. Dilerseniz yemekli bir kutlama ya da tüm gece sunulan aperatifler ile geçirilen bir yeni yıl kutlaması olabilir.

Teknede yılbaşı özellikle kalabalık gruplarınız ile tercih edeceğiniz bir parti olabilir. Bunun yanı sıra aileniz ile ya da sevgiliniz ile de özel bir kutlamaya imza atabilirsiniz. Özel vip teknede, gözlerden uzak, denizin mavi sularının üzerinde adım adım yeni bir yıla yaklaşırken her anınızı dolu dol yaşıyor olacaksınız. Dilerseniz günlük kiralama yaparak gündüz saatlerinden başlayarak gecenin ilk ışıklarına kadar devam edebilirsiniz. Uluçay yatçılık her yıl birçok farklı teknede yılbaşı partisi düzenlemekte ve konuklarını ağırlamaktadır. Yaptıkları işin hakkını veren unutulmaz özel bir yılbaşı sunan firma sizler için en donanımlı tekneleri hizmete sunuyor. İstanbul’da yeni yıla girmenin en güzel yani tekne üzerinde Boğazın tam ortasında olmanız olacak. Hemen bu özel gece için yerinizi ayırtın ve programınızı oluşturmaya başlayın.

Teknede Yılbaşı Partisi” İçin 5 Yorum

 1. Yağız Alp dedi ki:

  Yılbaşında tekne turu İstanbul’da yemekli olarak bir organizasyon yapmak istedik. Şirket olarak yaptığımız bu organizasyonda Uluçay Yatçılıktan yardım aldık. Oldukça lezzetli yemek servisi yapan ve ikramlarıyla da unutulmayacak bir yılbaşı organizasyonuna imza attık.

 2. Ömer Arsız dedi ki:

  Sevgilime yılbaşında sürpriz yapmak amacıyla tekne turuna katıldım. Denizin ortasında yeni yıla girdiğimiz bu ortamdan kız arkadaşım ile birlikte çok keyif aldık. Eşsiz gösterileri ve ikramları ile mükemmel hizmet sunan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederim.

 3. Kutay Haki dedi ki:

  Arkadaşlarımızla yılbaşına özel bir ortamda girmeye karar verdik. Kalabalık bir grup olarak tekne turuna katıldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Süper bir parti ortamında yeni yıla boğaz manzarası eşliğinde girme fırsatı bulduk. Bu hizmet için bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 4. Marif Danen dedi ki:

  Bu sene eşimle yılbaşı organizasyonunda tekne turuna dahil olduk. Lüks bir parti konsepti sunan bu organizasyonda yemekler oldukça lezzetliydi. Deneyimli personelleri ve unutulmayacak bir yılbaşı hizmetinden dolayı Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 5. Lale Gülnaz dedi ki:

  Arkadaşlarımızla yılbaşına İstanbul’da girmeye karar verdik. 10 – 15 kişi kadar gittiğimiz İstanbul’da tekne turuna katıldık. Boğaz manzarası eşliğinde girdiğimiz yeni yıl, oldukça keyifliydi. İkramlar ve organizasyon oldukça keyifliydi. Uluçay yatçılığa sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.