Genel

Emirgan Yat Kiralama

Emirgan Avrupa yakasında yer alan bizce en romantik semtlerimizden biridir. Sizler bir Emirgan Boğaz Turu düzenlemek istediğinizde o kadar güzel ve özel noktalardan geçiyor olacaksınız ki tur hiç bitesin isteyeceksiniz. İstinye, Bebek koyu, Çırağan sarayı, Dolmabahçe sarayı, tarihi Rumeli hisarı ve daha birçok noktadan geçerek denizden bunları seyir yapma imkanı bulmuş olacaksınız.

Emirgan Tekne Turu planlıyorsanız diğer ayrıntıları hiç dert etmenize gerek yok. En donanımlı kiralık teknelerimiz ile kaç kişi olacağınızı bizlere iletmeniz yeterli olacak. Masa düzenler, ikramları ya da arzu ettiğiniz diğer tüm hizmetleri sizler için üstleniyor olacak ve benzersiz bir tur deneyimi yaşamanızı sağlıyor olacağız.

Bizim amacımız İstanbul’un bu deni harika manzarasını en güzel noktalardan görme fırsatı yakalayın. Bunu yaparken de kendinizi çok daha özel hissedin. Emirgan Boğaz Turu ile tüm iş akışlarımızı size sunuyor ve en iyi hizmeti vermek için profesyonel bir ekip ile çalışmaya devam ediyoruz. Çok daha donanımlı yani çok daha ayrıntılar ile dolu bir tur da düzenleyebilirsiniz, klasik sadece ufak bir gezintiden meydana gelecek bir tur da düzenleyebilirsiniz. Bizler her durumda ve her istediğinize karşın hizmet vermeye hazırız. Amacımız tekneye bindiğiniz andan, indiğiniz ana kadar memnuniyet içinde kalmanız ve iyi ki bizi seçmiş olduğunuza emin olmanız olacaktır.

O halde bu güzel havaları fırsat edineli ve gündüz gece, ya da tam gün hizmet alabileceğiniz kiralık teknelerimiz ile Emirgan Boğaz Turuna çıkışınızı hızlandırın. Rezervenizi yaparak sevdiklerinizi haberdar edebilir ve Emirgan Boğaz Turunu en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tüm merak ettiklerinizi ve dilediğiniz her konuyu bizlere sorarak öğrenebilirsiniz. Misafirlerinize en güzel hediyeyi vermiş olacak ve tüm günün stresini atmış olacaksınız. Özellikle hafta sonları çok daha talep gören kiralık tekneler için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Lüks ve birçok farklı özelliklerde olan teknelerimizden sizin için en uygun olan teknemizi ayıracak ve verdiğiniz ücreti sonuna kadar hak edecek bir geziye hazırlanmış olacaksınız.

Emirgan Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Safi Hakkın dedi ki:

  Tekne turu İstanbul Emirgan semtinde bambaşka güzel. Haziran ayında katıldığımız yemekli bu tur ile arkadaşlarımla birlikte çok eğlendik. Çırağan sarayı, Dolmabahçe sarayı derken günün nasıl geçtiğini anlayamadık. Mükemmel bu tur için Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 2. Pekin Gamsız dedi ki:

  Tarihi koklamak amacıyla katıldığım tekne turu çok faydalıydı. Emirgan semti üzerinden giriş yaptığım tekne, oldukça lüks ve konforluydu. Gerek Bebek koyu gerekse Dolmabahçe sarayı derken günüm oldukça dolu geçti. Bu hizmet için Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Ömer Arıcı dedi ki:

  Şubat ayında katılmış olduğum tekne turu, hava yağmurlu olsa da çok güzeldi. Kapalı alanı bulunan teknede, yağmur altından İstanbul’u izleme fırsatı buldum. Her mevsim bir başka güzel İstanbul’da bana bu hizmeti sunan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 4. Nazlı Alçak dedi ki:

  Enfes bir tekne turuna katıldığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Mükemmel bir gün yaşadım. Dolu dolu geçen bu günümde personellerin ikramları ve hizmeti ile ayrıcalıklı hissettim.

 5. Gülizar Demir dedi ki:

  Nasıl anlatsam dolduramam ama bu günüm bir başka güzeldi. Emirgan üzerinden sevgilimle katıldığım tekne turunda çok eğlendim. İnşallah bir daha yaşamak nasip olur. Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.