Genel

İstanbul Boğaz Turu

İki yakayı birbirine bağlayan harika bir boğaz. Adına bir çok şiir yazılmış harika bir şehir İstanbul. Bu şehirde yapılabilecek birçok aktivite, birçok eğlence imkanları var ama bizce hiç kuşkusuz en güzeli, en özeli ve en unutulmazı İstanbul Boğaz Turu olacaktır.Hayatınızda mutlaka yaşamanız gereken bir deneyim diyebiliriz. Özellikle İstanbul’a hasret olanlar, İstanbul’aseyahat etmiş olanlar bu anları yaşamadan gitmemeli.

İstanbul’a İstanbul Boğaz Tekne Turu ile hakim olmak kadar keyifli ne olabilir ki? hem Asya hem de Avrupa yakasını gezebileceğiniz çok kapsamlı bir gezintiden bahsediyoruz. Üstelik bunu tıklım tıklım olan tekneler ile değil, size özel ayrılmış özel vip teknelerde yaşıyor olacaksınız. Bu harika manzaraya karşı sevdikleriniz, harika bir masa, sizi rahatlatan ve keyiflendiren müzikler. Dahası olan birçok ayrıntı. Uluçay Yatçılık ile İstanbul en güzel boğazdan izlenir.

Tekne Kiralama ile İstanbul Boğaz Turu isterseniz mini, isterseniz de tam kapsamlı yapılabilir. Bu kiralamak isteyeceğiniz süreye göre değişiklik gösterebilir. Bizler tüm gün sürecek harika bir organizasyon yapmanızı öneririz. İstanbul’u ilk kez görecek olan konuklarınız için, İstanbul’a hasret olan siz için ya daİstanbul’a aşık olan siz için, yani her duyguya ve herkese hitap edebilecek bir İstanbul Boğaz Turu için sizlere tek gereken Uluçay yatçılık olacak.

Adeta sis susacaksınız ve İstanbul Boğaz Turu konuşacak. Bu harika görsel şölen harika bir hizmet ile de bütünlenince ortaya çok daha keyifli anlar çıkıyor olacak. Vip tekneler ve yatlar emrinize sunuluyor. Şu olmalı dediğiniz tüm hizmetler sizlere eksiksiz sunuluyor. Böylesine özel bir hizmet almak ancak Uluçay yatçılık ile İstanbul Boğaz Turunda gerçekleşiyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir