Genel

İstanbul Boğaz Turu

İki yakayı birbirine bağlayan harika bir boğaz. Adına bir çok şiir yazılmış harika bir şehir İstanbul. Bu şehirde yapılabilecek birçok aktivite, birçok eğlence imkanları var ama bizce hiç kuşkusuz en güzeli, en özeli ve en unutulmazı İstanbul Boğaz Turu olacaktır.Hayatınızda mutlaka yaşamanız gereken bir deneyim diyebiliriz. Özellikle İstanbul’a hasret olanlar, İstanbul’aseyahat etmiş olanlar bu anları yaşamadan gitmemeli.

İstanbul’a İstanbul Boğaz Tekne Turu ile hakim olmak kadar keyifli ne olabilir ki? hem Asya hem de Avrupa yakasını gezebileceğiniz çok kapsamlı bir gezintiden bahsediyoruz. Üstelik bunu tıklım tıklım olan tekneler ile değil, size özel ayrılmış özel vip teknelerde yaşıyor olacaksınız. Bu harika manzaraya karşı sevdikleriniz, harika bir masa, sizi rahatlatan ve keyiflendiren müzikler. Dahası olan birçok ayrıntı. Uluçay Yatçılık ile İstanbul en güzel boğazdan izlenir.

Tekne Kiralama ile İstanbul Boğaz Turu isterseniz mini, isterseniz de tam kapsamlı yapılabilir. Bu kiralamak isteyeceğiniz süreye göre değişiklik gösterebilir. Bizler tüm gün sürecek harika bir organizasyon yapmanızı öneririz. İstanbul’u ilk kez görecek olan konuklarınız için, İstanbul’a hasret olan siz için ya daİstanbul’a aşık olan siz için, yani her duyguya ve herkese hitap edebilecek bir İstanbul Boğaz Turu için sizlere tek gereken Uluçay yatçılık olacak.

Adeta sis susacaksınız ve İstanbul Boğaz Turu konuşacak. Bu harika görsel şölen harika bir hizmet ile de bütünlenince ortaya çok daha keyifli anlar çıkıyor olacak. Vip tekneler ve yatlar emrinize sunuluyor. Şu olmalı dediğiniz tüm hizmetler sizlere eksiksiz sunuluyor. Böylesine özel bir hizmet almak ancak Uluçay yatçılık ile İstanbul Boğaz Turunda gerçekleşiyor olacak.

İstanbul Boğaz Turu” İçin 6 Yorum

 1. Gülnaz Mansız dedi ki:

  Eşsiz İstanbul turu yapmama vesile olan ve tekne kiralama hizmeti aldığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. İkramlar ve yemek servisi çok güzeldi.

 2. Reis Payam dedi ki:

  Hayatımda yaşayabileceğim en harika boğaz turuydu. Nasıl ifade ederim bilmiyorum ama ilk defa geldiğim İstanbul’da bana bu eşsiz hizmeti sunan ve eşsiz bir gün yaşatan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Durmuş Kaplan dedi ki:

  Tekne kiralama hizmetinden faydalanarak yaptığımız boğaz turu muhteşemdi. Ailecek çıktığımız bu seyahatte yemek imkanları çok lezzetliydi. Bizlere bu mutlu günü yaşatan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 4. Yener Sayısız dedi ki:

  Ailecek çıktığımız tekne turu İstanbul’da bir başka güzel. Sadece Uluçay Yatçılığı arayarak faydalandığım bu hizmette karım ve çocuklarla mükemmel bir gün geçirdim. Bana bu hizmeti sağlayan firmaya ve personellere teşekkür ederim.

 5. Türkan Bölük dedi ki:

  Arkadaş grubumuzla bir günümüzde kafa dinlemek amacıyla tekne kiralama hizmetinden faydalandık. Muhteşem bir gün oldu bizim için. Uluçay Yatçılığa bu hizmetinden ötürü teşekkür ederim.

 6. Faysal Baykal dedi ki:

  Eşime 14 şubatta yaptığım eşsiz yat kiralama sürprizi çok güzeldi. Çok rahat bir şekilde organizasyon hazırlayabildim. Bana bu konuda yardımcı olan ve eşsiz bir gece yaşamama vesile olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.