Genel

Kadıköy Yat Kiralama

Anadolu yakasının en güzel incisi olan Kadıköy, bir gün içinde okadar çok insanı ağırlıyor ki? Kadıköy’ü karadan gezmek güzel olabilir ama denizden gezmek ayrı bir haz olacak. Kadıköy Boğaz Turu ile bu kez çok farklı bir göz ile tanık olacaksınız. En özel anlarınızı bu tur ile daha özel bir hale getirmiş olacaksınız. Belki de böylesine özel bir duygu ilk ve hatta son kez yaşıyor olacaksınız. Eğer yolunuz bir gün Kadıköy’e düşecekse bu mutlaka deniz ile birleşmelidir. Sizler için özel olarak kiralanan tekneler ile Kadıköy’ü tam anlamı ile yaşamış olacaksınız.

Kadıköy’ün ruhu her zaman bir başkadır. Dolayısı ile yaşamış olacağınız Kadıköy Tekne Turuda bambaşka olacak. Denizin o harika kokusu, biraz yol alınca göreceğiniz Kız Kulesi dilerseniz yaklaşabileceğiniz Adalar keyfi ve dahası. Arzu ettiğiniz bir rota ile ilerleyecek olan tekneniz sizlere hem Kadıköy’ü hem de çevresini en güzel şekilde yaşatıyor olacak.

Uluçay Yat kiralık tekneler ile sizlere Kadıköy Boğaz Turu yaşamanızaolanak tanıyor olacak. Boğaz turu yapmak ve tüm gün keyif yaşamak sadece teknesi olanların bir aktivitesi değil. Kiralama yaparak bu güzelliği herkes yaşayabilir. Üstelik vip tekneler ile dilediğiniz ek hizmetler eşliğinde en özel hizmete tanık olabilirsiniz. Yemekli ya da yemeksiz, canlı müzikli ya da soft, kalabalık ya da az sayıda gerçekleşecek harika bir organizasyon için Uluçay yatçılık sizlere hizmet veriyor olacak. Size düşen görev, arzu ettiğiniz gün için rezervasyonunuzu yaptırmak olacak. Kadıköy Boğaz Turu hayatınızda yaşamanız gereken bir deneyimdir. Bittiğinde ise çok üzüleceğinizi ama mutlaka bir daha yaşamak isteyeceğinizi çok iyi biliyoruz.

Kadıköy Yat Kiralama” İçin 5 Yorum

 1. Furkan Yıldıran dedi ki:

  Kız arkadaşımla şehirden biraz uzaklaşmak amacıyla yaptığımız tekne turu muhteşemdi. Kız arkadaşlımla birbirimize rahat rahat vakit ayırabildik. Bize bu eşsiz manzarayı sunan ve bizlere bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 2. Kayacan Taş dedi ki:

  İş arkadaşlarımızla tekne kiralama hizmetinden faydalanarak Kadıköy üzerinden tur yapma şansına sahip olduk. Enfes kız kulesi ve İstanbul manzarası eşliğinde yaptığımız bu yolculuk fevkaladeydi. Bizlere bu hizmeti sunan ve mükemmel bir gün yaşatan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Piraye Erk dedi ki:

  Gezmeye geldiğim İstanbul’da tekne turu yapma fırsatı da buldum. Kadıköy üzerinden erişim sağladığım tekne ile gerek kız kulesi gerekse adalar dan çok memnun kaldım. Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 4. Nüsra Nur dedi ki:

  Kış mevsiminde tedirgin olarak da olsa eşimle beraber yat kiralama hizmetinden faydalandım. Hava bir müddet yağışlı olsa da yat içerisi oldukça güzel ve sıcaktı. Bana ve eşime bu eşsiz ortamı sağlayan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 5. Melih Kanpolat dedi ki:

  Kadıköy her haliyle bir başka güzel. İlk defa tekne turu ile denizden de izleme şansı bulduğum bu hizmetten çok memnun kaldım. Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.