Genel

Kadıköy Boğaz Turu

Anadolu yakasının en güzel incisi olan Kadıköy, bir gün içinde okadar çok insanı ağırlıyor ki? Kadıköy’ü karadan gezmek güzel olabilir ama denizden gezmek ayrı bir haz olacak. Kadıköy Boğaz Turu ile bu kez çok farklı bir göz ile tanık olacaksınız. En özel anlarınızı bu tur ile daha özel bir hale getirmiş olacaksınız. Belki de böylesine özel bir duygu ilk ve hatta son kez yaşıyor olacaksınız. Eğer yolunuz bir gün Kadıköy’e düşecekse bu mutlaka deniz ile birleşmelidir. Sizler için özel olarak kiralanan tekneler ile Kadıköy’ü tam anlamı ile yaşamış olacaksınız.

Kadıköy’ün ruhu her zaman bir başkadır. Dolayısı ile yaşamış olacağınız Kadıköy Tekne Turuda bambaşka olacak. Denizin o harika kokusu, biraz yol alınca göreceğiniz Kız Kulesi dilerseniz yaklaşabileceğiniz Adalar keyfi ve dahası. Arzu ettiğiniz bir rota ile ilerleyecek olan tekneniz sizlere hem Kadıköy’ü hem de çevresini en güzel şekilde yaşatıyor olacak.

Uluçay Yat kiralık tekneler ile sizlere Kadıköy Boğaz Turu yaşamanızaolanak tanıyor olacak. Boğaz turu yapmak ve tüm gün keyif yaşamak sadece teknesi olanların bir aktivitesi değil. Kiralama yaparak bu güzelliği herkes yaşayabilir. Üstelik vip tekneler ile dilediğiniz ek hizmetler eşliğinde en özel hizmete tanık olabilirsiniz. Yemekli ya da yemeksiz, canlı müzikli ya da soft, kalabalık ya da az sayıda gerçekleşecek harika bir organizasyon için Uluçay yatçılık sizlere hizmet veriyor olacak. Size düşen görev, arzu ettiğiniz gün için rezervasyonunuzu yaptırmak olacak. Kadıköy Boğaz Turu hayatınızda yaşamanız gereken bir deneyimdir. Bittiğinde ise çok üzüleceğinizi ama mutlaka bir daha yaşamak isteyeceğinizi çok iyi biliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir