Genel

Teknede Kahvaltı

Harika bir güne başlamanın sırrı elbette harika bir kahvaltı ile olur. Sizler de bu kez sevdikleriniz ile unutulmaz bir kahvaltı keyfi yaşamak istiyorsanız o halde teknede kahvaltı turlarını mutlaka enemelisiniz. Ağzınıza layık kahvaltı ile donatılmış bir masa, denizintam ortasında tüm stresinizi geride bırakarak yeni bir güne başlayabilirsiniz.

Özellikle hafta sonları çok daha fazla talep gören Kahvaltı Turları için Uluçay yatçılık sizlere harika birorganizasyon sunmak için bekliyor. Sizler kahvaltınızı yaparken, tekneniz Boğazın serin sularında gezintisine devam edecek ve en önemli yapıtları yakından görme fırsatı yakalayarak kahvaltınıza devam edeceksiniz. Dilerseniz sabahın en erken saatlerinde ya da öğlen saatlerine doğru bir Brunch. Sizler isteklerinizi belirleyeceksiniz Uluçay ise bunları sizlere başarılı bir şekilde sunuyor olacak.

Kahvaltı turlarının en güzel yanı harika bir manzara eşliğinde kahvaltınızı yapıyor olmanız. Düşünsenize sevdikleriniz ile Kız Kulesine karşı çayınızı yudumluyorsunuz. Bundan daha keyifli ne olabilir ki? Dilerseniz özel gün kıtlamalarınızı da tekne ile Kahvaltı Turu eklinde ayarlayabilirsiniz. Harika bir kahvaltı sonrası teknenizde tüm gün boğazın keyfini sürmeye devam edebilirsiniz. Tamamensizin için özle olarak ayrılacak bu tekne ile sevdikleriniz ve siz tüm gününüzü doya doya yaşayabileceksiniz.

Klasik kahvaltılardan çok uzakta, manzara ile birleşen ve harika tatlardan oluşan bu kahvaltı unutulmazlarınızın arasında yerini alacak. Dilerseniz kalabalık bir ekip ile, dilerseniz sadece sevgiliniz ile. İstediğiniz kişi sayısına uygun tekne ayarlaması yapılacak ve herkes için servisler eksiksiz olarak hazırlanıyor olacak. Kahvaltıda olmasını istediğiniz tüm ek isteklerinizi de belirtebilir ve her şeyin tam olarak sunulmasını isteyebilirsiniz. Sizler de adeta kendi tekneniz gibi konforlu ve keyifli bir tekne turuna çıkmak istiyorsanız Uluçay Yatçılık ile görülebilirsiniz. Özellikle teknede kahvaltı turları mutlaka yaşamanız gereken hizmetlerden biri olacak. Dilerseniz sıcak bir havada, dilerseniz soğuk bir havada teknenizin içinde sıcacık bir şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Sizin için her konforun düşünüldüğü bu tekneler ile sadece boğazın tadını çıkarmaya odaklanıyor olacaksınız.

Teknede Kahvaltı” İçin 5 Yorum

 1. Tanju Koç. dedi ki:

  Eşimle beraber tekne turuna katılarak kahvaltı yapma fırsatı bulduk. Denizin mavisi eşliğinde yaptığımız bu etkinlik ile hanımla birbirimize vakit ayırma fırsatı bulduk. Keyifli geçen bu yolculukta bizlere bu hizmeti sunduğu için Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 2. Oğuz Korkmaz dedi ki:

  Dernek üyelerimiz olarak kahvaltı etkinliğimizi bu sefer farklı bir ortamda yaşadık. Tekne kiralama hizmetinden faydalanarak kız kulesine karşı çaylarımızı yudumladığımız bu organizasyon çok eğlenceliydi. Bu konuda bize yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Tayyip Akın dedi ki:

  İlçe teşkilatı olarak üyelerimizle kız kulesi manzaralı bir kahvaltı yaptık. Oldukça zevkli bir ortam sunan olan bu etkinlik için tekne kiralama hizmetinden faydalandık. Bizlere bu hizmette yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 4. Baran Aygün dedi ki:

  Ailecek katıldığımız tekne turu ile kahvaltı yapma imkanından faydalandık. Masmavi denizin içerisinde İstanbul manzarası ile çok keyif verici organizasyondu. Oldukça lezzetli bir kahvaltı yaptığımız bu hizmet hakkında bizlere yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 5. Pars Kurgu dedi ki:

  Hafta içi şirket olarak tekne kiralama hizmetinden faydalandık. Kahvaltı hizmeti de sunan bu organizasyonumuz oldukça eğlenceliydi. Bu hizmet ile bize yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.