Genel

İstanbul Şirket Tekne Gezileri

Şirket çalışanlarınıza yapacağınız güzel bir eğlence, müşterileriniz için özel bir toplantı, gelen konuklarınızı gezdirebileceğiniz harika bir İstanbul gezisi ister misiniz? Tek yapmanız gereken özel tekne kiralama ile çıkacağınız harika bir tekne gezisi olacak. Şirket gezileri artık bambaşka bir boyut kazanıyor ve çok daha fazla moral depolanan, daha harika bir ortama sahip olan tekneler ile gezintiler yapılıyor.

Örneğin şirket yıl dönümleriniz için farklı bir parti planlıyorsanız kesinlikle tekne kiralama imkanı ile harika bir şirket organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm çalışanlarınızı geçireceği harika bir gün ya da gece ve iş yerinizi en iyi şekilde tanıtacağınız harika bir organizasyon. Bundan daha güzeli ne olabilir ki?

Sizler için yemekli ya da yemeksiz şirket gezileri planlanabilir. Eğlence amaçlı bir gezi ise dilerseniz canlı müzik imkanı dahi sunulabilir. İster yaz ayında ister kış ayında yani dilediğiniz her zaman dilimi için kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz.

Şirketlerim artık farklı arayışlara girdiğini görebiliyoruz. Bu sebeple de bizler de Uluçay Yatçılık olarak sizlere şirket gezileri konusunda hizmet vermeyi hedefliyoruz. İstediğiniz kişi sayısına uygun donanımlı ve lüks teknelerimiz ile harika ve çok elit bir eğlence planlamış olacaksınız. Her anından keyif alacağınız bir toplantı ya da eğlenceyi, boğazın tam ortasında yaşamak şirketinize prestij katıyor olacak. Aynı zamanda uzaklardan gelen misafirleriniz için de tekne ile şirket gezileri ayrı bir yere sahip olacak. Şirketinizin konuklarını en güzel şekilde ağırlamanız için ön plana çıkan kiralık teknelerimizi inceleyebilir ve uygun gördüğünüz özellikte ki ve kapasitede ki tekneyi kiralayabilirsiniz. Dolayısı ile artık şirket gezileri denilince akıllara gelecek olan ve profesyonel hizmet veren Uluçay yatçılık ile tam kapasite hizmet alabileceksiniz.

İstanbul Şirket Tekne Gezileri” İçin 5 Yorum

 1. Bora Duman dedi ki:

  Müşterilerimiz ile görüşme yapabilmek amacıyla farklı bir ortam bulmayı deniyordum. İnternet üzerinden yaptığım araştırma sonucunda deniz üzerinde bir toplantı gerçekleştirmeye karar verdim. Bu konuda bana kişi sayımıza uygun olarak tekne kiralama hizmeti sunan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim. Gerek İstanbul gezimiz gerekse ikramlar oldukça kaliteli bir şekilde bize sunuldu. Tekrardan görüşmek üzere.

 2. Yücel dedi ki:

  Yemekli olarak şirket gezisi gerçekleştirebilmek amacıyla, haziran ayında denize açılmaya karar verdik. Kişi sayımıza uygun ve makul fiyatlı tekne arayışı yaparken karşımıza Uluçay Yatçılık firması çıktı. Anında kişi sayımıza uygun olarak tekne sağlayan ve bizlere leziz bir yemek hizmeti sunan firmaya teşekkür ederiz. Daha sonra tekrar görüşmek dileğiyle.

 3. Erhan Ak dedi ki:

  Türkiye’nin birçok bölgesinde bayilikleri bulunan büyük bir şirket olarak, bu sene bayi toplantımızı İstanbul’da gerçekleştirmeye karar verdik. Bu amaçla konuklarımızı da mutlu etmeyi planlarken, karşımıza tekne kiralama hizmeti veren Uluçay Yatçılık firması çıktı. Bizlere günlük olarak kişi sayımıza uygun bir tekne gezisi imkanı sağlayan bu firma ile verimli bir toplantı gerçekleştirme fırsatı bulduk. Bu konuda bize yardım sağladıkları için teşekkürler.

 4. Rıdvan dedi ki:

  Şirket çalışanlarımız ile beraber bir akşam eğlencesi planlamaya karar verdik. Çalışanlarımızın sıkı çalışmalarına ve şirkete verdikleri hizmete teşekkür etmek istememiz amacıyla düzenlediğimiz parti organizasyonumuzu, İstanbul’da tekne kiralama hizmetinden faydalanarak gerçekleştirdik. Bizlere tekne gezisi imkanı sağlayan ve bu konuda yardımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler.

 5. Pelin Dere dedi ki:

  Şirket çalışanları olarak katıldığımız Tekne Turu İstanbul ile harika bir gün geçirdik. Çalışanlar olarak iş stresinde bir nebze olsun uzaklaşabildiğimiz bu gezide, ikram ve yemek kalitesi de oldukça iyiydi. Denizin mavisinde huzur bulabildiğimiz bu tekne turu hizmetini bize sağlayan patronuma, Uluçay Yatçılık firmasına ve personellerine teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.