Genel

İstanbul Şirket Tekne Gezileri

Şirket çalışanlarınıza yapacağınız güzel bir eğlence, müşterileriniz için özel bir toplantı, gelen konuklarınızı gezdirebileceğiniz harika bir İstanbul gezisi ister misiniz? Tek yapmanız gereken özel tekne kiralama ile çıkacağınız harika bir tekne gezisi olacak. Şirket gezileri artık bambaşka bir boyut kazanıyor ve çok daha fazla moral depolanan, daha harika bir ortama sahip olan tekneler ile gezintiler yapılıyor.

Örneğin şirket yıl dönümleriniz için farklı bir parti planlıyorsanız kesinlikle tekne kiralama imkanı ile harika bir şirket organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm çalışanlarınızı geçireceği harika bir gün ya da gece ve iş yerinizi en iyi şekilde tanıtacağınız harika bir organizasyon. Bundan daha güzeli ne olabilir ki?

Sizler için yemekli ya da yemeksiz şirket gezileri planlanabilir. Eğlence amaçlı bir gezi ise dilerseniz canlı müzik imkanı dahi sunulabilir. İster yaz ayında ister kış ayında yani dilediğiniz her zaman dilimi için kiralık teknenizi ayırtabilirsiniz.

Şirketlerim artık farklı arayışlara girdiğini görebiliyoruz. Bu sebeple de bizler de Uluçay Yatçılık olarak sizlere şirket gezileri konusunda hizmet vermeyi hedefliyoruz. İstediğiniz kişi sayısına uygun donanımlı ve lüks teknelerimiz ile harika ve çok elit bir eğlence planlamış olacaksınız. Her anından keyif alacağınız bir toplantı ya da eğlenceyi, boğazın tam ortasında yaşamak şirketinize prestij katıyor olacak. Aynı zamanda uzaklardan gelen misafirleriniz için de tekne ile şirket gezileri ayrı bir yere sahip olacak. Şirketinizin konuklarını en güzel şekilde ağırlamanız için ön plana çıkan kiralık teknelerimizi inceleyebilir ve uygun gördüğünüz özellikte ki ve kapasitede ki tekneyi kiralayabilirsiniz. Dolayısı ile artık şirket gezileri denilince akıllara gelecek olan ve profesyonel hizmet veren Uluçay yatçılık ile tam kapasite hizmet alabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir