Genel

Üsküdar Yat Kiralama

Üsküdar Yat Kirlama ile birçok noktayı görebileceğinizi biliyor musunuz? Sadece Anadolu yakasında bile o kadar fazla nokta var ki görebileceğiniz adeta zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor olacaksınız.  Örneğin Kanlıca, Anadolu Hisarı, Çengelköy, Beylerbeyi, Kuleli Askeri lisesi ve elbette olmazsa olmaz olan Kız kulesini görebilirsiniz. Bunlar sadece sayabildiklerimiz. Bunların yanı sıra daha birçok yalı ve özel tarihi noktaların önünden geçerek gezinti yapabilirsiniz.

Amacınız güzel bir seyir yapmaksa ve bunu en kaliteli, en konforlu şekilde yapmaksa o halde Üsküdar Boğaz Tekne Turu bizce en doğru adım olacaktır. Konuk sayısı kaç olursa olsun ona uygun kiralık teknemiz ile, ona uygun hizmetlerimiz ile misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyor olacağız. Sizler için herzaman sorunsuz bir gezi olması için çalışıyor olacağız. Dolayısı ile isteklerinize önem verir ve sizi memnun etmeye gayret ederiz.

İsterseniz gece turu düzenleyebilir ya da gündüz turu düzenleyebilirsiniz. Her ikisinin d keyfi bir başka aslında. Gündüz her şeyi çok daha net görürken, akşamları da harika ışıklar şeklinde seyir yapmak da çok keyifli olacak. Bu tamamen sizin isteğinize kalıyor. Bizler sizlere uyum sağlayarak dilediğiniz saat için arzu ettiğiniz kiralık teknenizi rezerve ediyor olacağız. Bizler elbette tüm gün kiralama yapabileceğiniz bir tekne ile günü ve geceyi doya doya yaşamanızı öneririz. Böylelikle güzel olan her manzaranın keyfine ulaşmış olacaksınız ve doyasıya yaşayabileceksiniz.

Dilerseniz kahvaltı ile başlayanya da sadece akşam yemeği ile başlayanbir organize edebilirsiniz. Illa yemekli olarak değil dilerseniz sadece ikramlar eşliğinde de bir gezinti planlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteklerinize kalıyor. Bizler İstanbul Boğazının en güzel noktalarını, en lüks teknelerimiz ile sizlere sunmak için hazır bekliyor olacağız. Gerisi elbette sizin tercihleriniz ile süsleniyor olacak. En yakın zamanda mutlaka bir Üsküdar Boğaz Turu düzenlemeli ve bunu yaşamalısınız. Size özel bir tur ile yaşayacağınız bu anlar bizce unutulmaz karelerden biri olacak. Hem gezintiyi hem de özel gün kutlamalarınızı aynı güne sığdırarak çok güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

Üsküdar Yat Kiralama” İçin 8 Yorum

 1. Gaffar Okan dedi ki:

  Ailecek mayıs ayında çıktığımız tekne turu oldukça eğlenceli geçti. Boğaz manzarasının yanı sıra kız kulesini görme fırsatına da sahip olduk. Hava çok güzel ve ikramlar çok lezzetliydi. Bu hizmetinde dolayı Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim

 2. Göksel GÜl dedi ki:

  Hafta sonunda ailecek gezmek amacıyla gittiğimiz Anadolu yakasında, Üsküdar taraflarında vakit geçirmeye karar verdik. Cumartesi günü olması sebebiyle caddeler bir hayli kalabalık ve yoğundu. Bu sebepten sahile giderek tekne turu yapmayı kararlaştırdık. Günlük olarak katılım sağladığımı tur bize oldukça iyi geldi. Gerek ikram gerekse yemekler oldukça leziz, servis oldukça kaliteliydi. Bize ailecek gittiğimiz Üsküdar boğaz turu hizmetini sağlayan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederiz.

 3. Kazım Bekir dedi ki:

  Kız arkadaşımla ilişkimizin 2 senesini doldurmak üzereydik. Onu hayatımda bir ömür olmasını istediğimi gerçekleştirmek amacıyla evlenme teklifi etmeye karar verdim. Standart bir mekan istemediğimden dolayı yat kiralama hizmetinden faydalanmak istedim. Bana gerek teklif gerekse yemek ve organizasyon konusunda yarımcı olan Uluçay Yatçılığa teşekkürler. Sayenizde enfes bir evlenme teklifi yapabildim ve tabi ki kabul de edildim.

 4. Melda dedi ki:

  İstanbul tekne turu hatta özellikle boğaz turu konusunda bambaşka bir manzaraya sahip. Birkaç günlük tatile geldiğim bu eşsiz şehirde, denize çıkmak aklıma gelmemişti. Fakat bir arkadaşın tavsiyesi üzerine tekne turu hizmetinden faydalandım. Hayatım boyunca göremediğim ‘bir manzarayı bana sunan ve tur konusunda bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve personellerine teşekkür ederim.

 5. Nesli Çabuk dedi ki:

  Müdür yardımcılığı görevi üstlendiğim okulda, öğrencilerimiz ile birlikte gezi yapmayı planladık. Standart bir gezi olmasını istemediğimizden dolayı aklımıza tekne kiralama geldi. Kişi sayımıza uygun olarak tekne bulabilir miyiz derken karşımıza çıkan Uluçay Yatçılık firması bizlere ihtiyacımız olan tekneyi ve boğaz turu yapabilme imkanı sundu. Öğrencilerimizle çok güzel bir gün yaşadık ve bunun için teşekkür ediyoruz.

 6. Uğur Yüce dedi ki:

  İstanbul’da pazar günü bir şeyler yapmak hakikaten çok zor. Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzaklaşmak amacıyla arkadaşlarımızla yat kiralama hizmetinden faydalandık. Bu hizmeti bizlere oldukça uygun bir fiyat üzerinden sağlayan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirdiğimiz gezi oldukça kaliteliydi. Hava biraz soğusa da yatın kapalı alanları oldukça sıcaktı.

 7. Melis Kadem dedi ki:

  Anadolu yakasında Üsküdar’dan Boğaz Turu yapmak amacıyla tekne turu hizmetlerinden faydalanmak istedik. Bizlere bu konuda anında yardımcı olan Uluçay Yatçılık personellerine teşekkür ediyorum. Mayıs ayında oldukça enfes bir günde, boğaz manzarasını eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu yolculuk ruhumuzu dinlendirdi. İstanbul’un kalabalığından da uzaklaştığımız tur boyunca verilen ikramlar ve hizmet kalitesi de birinci sınıftı.

 8. Okan dedi ki:

  Ekim ayında kendimi dinlemek açısından denize çıkmayı istedim. Üsküda üzerinden boğaz turu yapan bir tekneye atlayarak, İstanbul manzarası eşliğinde biraz kendime vakit ayırma fırsatı buldum. Tur boyunca ikram sunan ve güler yüzlü bir hizmet sağlayan Uluçay Yatçılık personellerine ve şirkete teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.