Genel

Teknede Evlilik Teklifi

Hayatınızın en önemli kararını alırken ve sevdiğinize sunarken sizlere yıldızlar eşlik etsin ister misiniz? Bir kadın için hayatını en önemli anlarından biri hiç şüphesiz evlilik teklifi aldığı andır. Bu a ne kadar özel ve önemli olursa o kadar unutulmaz ve anlamlı olur. Dolayısı ile bizler hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kadın için en güzel evlilik teklifi için tekne kiralamanızı öneririz.

Teknedeevlilik teklifi hem çok romantik hem de çok özel bir seçim olacak. Sıradan bir gezinti diye onu davet ettiğiniz harika boğaz manzarası, unutulmaz bir ana şahitlik yapacak. Dilerseniz gecenin anlamına özel olarak tekne süslemesi ve birbirinden güzel ikramlar hatta yemek ile bu geceyi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

İsterseniz denizin tam ortasında, kız kulesinin karşısında, boğaz köprüsünün tam altından geçerken…. Siz hangi an isterseniz o an sevdiğinize en güzel kararı vermesi için teklifinizi sunabilirsiniz. Alacağınız evet yanıtı ile geceniz çok daha şenlenecek ve doya doya geçireceğiniz harika bir tekne gezisi olacak. Evlilik teklifi için her şeyi düşünen ve tüm ince isteklerinize kadar detaylı bir şekilde hizmet verecek olan Uluçay yatçılık ile hak edilen bir hizmet almış olacaksınız.

Evlilik teklifinde ortamın süslenmesi ve romantik bir hale getirilmesi de çok önemlidir. Çiçekler ile süslenen bir masa ve harika bir yemek ile daha da özel bir hal alıyor olacak. Dilersenizbaş başa olacağınız şekilde, dilerseniz bu özel anınıza eşlik edecek ve tanık olacak tüm sevdikleriniz ile evlilik teklifinizi teknede yapabilirsiniz. Sizler hayal edeceksiniz ve Uluçay yatçılığın sizler için gerçekleştirmesini izleyeceksiniz. Bu en güzel evet, en romantik evet ve en unutulmaz evet olacak.Dilerseniz saatlik olarak kiralama yapabilir ya da gece hiç bitmesin derseniz yatılı olarak tüm gece de tekneyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifi” İçin 6 Yorum

 1. Asım Bayrak dedi ki:

  Üniversite’nin 2. sınıfında tanıştığım kız arkadaşımla, 5 yıllık birlikteliğimiz sonucunda evlenmeye karar verdim. Büyük ve hoş bir sürpriz yapmak amacıyla düşünürken aklıma arkadaşlarının da bulunacağı bir tekne kiralama fikri geldi. Teknede arkadaşlarımız eşliğinde romantik bir sürpriz hazırlayarak ettiğim teklif ile artık düğün hazırlıkları yapıyorum. bu konuda bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkür ederim.

 2. Deniz Gölcü dedi ki:

  Uzun süredir nişanlıma evlenme teklifi amacıyla birçok organizasyon arasından yat kiralama hizmetinden faydalandık. Boğaz turu eşliğinde yaptığım bu seyahatte yemek ve ortam oldukça sıcaktı. Hava biraz soğuyunca tekne içerisinde devam ettiğim yolculuğumuzda bizlere eşlik eden personellere ve Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

 3. Nazım Kaygısız dedi ki:

  Sevgilime unutulmayacak bir düğün teklifi yapmak amacıyla yat kiralama imkanlarından faydalandım. İnternet üzerinden ulaşım sağladığım Uluçay Yatçılığa büyük borçlandım. Mükemmel bir hizmet aldığımız teknede, yemek servisi çok kaliteliydi Beykoz’dan bindiğimiz ve boğaz turu yaptığım bu organizasyonu ömür boyunca unutmayacağız.

 4. Tayfun Toprak dedi ki:

  Evlenme teklifi yapmak amacıyla yat kiralama hizmetinden faydalandığım Uluçay Yatçılığa ve personellerine çok teşekkür ederim. Boğaz manzarası eşliğinde yaptığım evlenme teklifi oldukça keyifliydi. Yemek masası dizaynı ve yatımız oldukça kaliteliydi.

 5. Fuat Kuleli dedi ki:

  Saatlik olarak yat kiralama hizmetinden faydalandığım Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim. Sevgilime unutulmaz bir evlenme teklifi yaptığım bu gecede, bizlere yardımcı olan ve hizmet veren personellere çok teşekkür ederim. Unutulamayacak kadar güzel bir gece yaşadık.

 6. Gökhan Tavşan dedi ki:

  Nişanlıma eşsiz bir evlilik teklifi yapmak amacıyla internet üzerinden araştırma yaparken, Uluçay Yatçılığa denk geldim. Yat kiralama hizmetinden faydalandığım bu hizmet bana oldukça hesaplı bir fiyata mal oldu. Uçak biletini alıp gezmek amacıyla gittiğimiz İstanbul da, Beykoz’dan yata giriş yaptık. Nişanlıma çok büyük bir sürpriz oldu. Yemekler ve ortam çok güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.