Genel

Teknede Kına Gecesi

Genç kızların her zaman hayallerini kurdukları kına gecelerini artık çok aha gösterişli çok daha özel bir alanda teknede kutlamaya ne dersiniz? Yıllardır er detayın planlandığınız bu özel kutlama için tüm sevdiklerinizi de yanınıza alarak Boğazın o harika manzarasında kına geçesinizi kutlamaya var mısınız? En gösterişli kına gecesini organize etmek isterseniz Uluçay Yatçılık ile her detayını konulabilir ve harika bir Kına Gecesi organize ederek o anları doya doya yaşayabilirsiniz.

Teknede kına gecesi organizasyonları için aklınızda olan her imkanı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz özel bir kına organizasyon ekibi tutabilir ve en donanımlı en gösterişli şekilde gecenizi organize edebilirsiniz. Dilerseniz konuklarınıza yemekli ya da yemeksiz dilerseniz kokteylli şekilde bir davet verebilirsiniz. Arzu ettiğiniz kabalığı layığı ile taşıyacak olan tekneler ile dilerseniz sefer halinde, dilerseniz demirleyerek kına gecenizin her anını ölümsüz kılabilirsiniz.

Teknede kına gecesi organizasyonu içinelbette en güzel aylar bahar ve yaz ayları olsa gerek. Yine de dilerseniz diğer aylarda da kapalı mekan imkanı sunan tekneler ile de kına geçesinizi yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz mevsime, davet ettiğiniz konuk sayınıza ve arzu ettiğiniz isteklerinize özel olarak en doğru tekne sizin için sunuluyor olacak. Dilerseniz canlı müzik, dj sistemi ve dahası. Bir kına gecesinde olmasını istediğiniz her ayrıntıyı A dan Z ye teknede kına gecesi organizasyonu olarak yaptırabilişiniz.

Standart salon kına gecelerinden sıkılıydıysanız ve bu geceyi çok özel bir atmosfere dönüştürmek istiyorsanız teknede kına gecesi organizasyonu yapmak kadar etkileyici başka bir şey olmasa gerek. Tüm sevdikleriniz, hayalleriniz ve gerçekleşen en güzel düşleriniz boğaz manzarası ile taçlanıyor olacak.

Teknede Kına Gecesi” İçin 5 Yorum

 1. Betül Cansın dedi ki:

  En yakın arkadaşımın kına gecesi için yat kiralama imkânlarından faydalandık. Misafirlerimizin ve bizim oldukça keyif aldığımız bu organizasyonda ikramlar da çok lezizdi. Bize bu hizmeti almamız açısından yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına teşekkürler.

 2. Hacer Melek dedi ki:

  Canlı müzik ve Dj eşliğinde gerçekleştirdiğim kına gecem mükemmelin de ötesindeydi. Bana bu hizmeti sunan Uluçay Yatçılık firmasına ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Hizmetiniz çok kaliteliydi.

 3. Güner Kursak dedi ki:

  Müstakbel eş adayım ve misafirlerim ile kına gecesi yapmak için tekne kiralamayı seçtim. Kolay kolay unutulmayacak bu organizasyonda bana yardımcı olan Uluçay Yatçılığa ve çalışanlarına teşekkürler.

 4. Sezil Saklıcan dedi ki:

  Tekne turu eşliğinde yaptığım kına organizasyonum çok renkliydi. Herkesin çılgınlar gibi eğlediği bu organizasyonu ayarlamam için bana yardımcı olan Uluçay Yatçılık firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.

 5. Emine Sarıkız dedi ki:

  Klasik salon ortamlarından daha farklı bir şekilde yapmak istediğim kona organizasyonum için tekne kiralamayı seçtim. Şubat ayında yaptığım organizasyonumda tekne içerisi oldukça sıcak ve hizmet çok kaliteliydi. Bu imkanı bana sağlayan Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.