Genel

Üsküdar Boğaz Turu

Üsküdar Boğaz Turu ile birçok noktayı görebileceğinizi biliyor musunuz? Sadece Anadolu yakasında bile o kadar fazla nokta var ki görebileceğiniz adeta zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor olacaksınız.  Örneğin Kanlıca, Anadolu Hisarı, Çengelköy, Beylerbeyi, Kuleli Askeri lisesi ve elbette olmazsa olmaz olan Kız kulesini görebilirsiniz. Bunlar sadece sayabildiklerimiz. Bunların yanı sıra daha birçok yalı ve özel tarihi noktaların önünden geçerek gezinti yapabilirsiniz.

Amacınız güzel bir seyir yapmaksa ve bunu en kaliteli, en konforlu şekilde yapmaksa o halde Üsküdar Boğaz Tekne Turu bizce en doğru adım olacaktır. Konuk sayısı kaç olursa olsun ona uygun kiralık teknemiz ile, ona uygun hizmetlerimiz ile misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyor olacağız. Sizler için herzaman sorunsuz bir gezi olması için çalışıyor olacağız. Dolayısı ile isteklerinize önem verir ve sizi memnun etmeye gayret ederiz.

İsterseniz gece turu düzenleyebilir ya da gündüz turu düzenleyebilirsiniz. Her ikisinin d keyfi bir başka aslında. Gündüz her şeyi çok daha net görürken, akşamları da harika ışıklar şeklinde seyir yapmak da çok keyifli olacak. Bu tamamen sizin isteğinize kalıyor. Bizler sizlere uyum sağlayarak dilediğiniz saat için arzu ettiğiniz kiralık teknenizi rezerve ediyor olacağız. Bizler elbette tüm gün kiralama yapabileceğiniz bir tekne ile günü ve geceyi doya doya yaşamanızı öneririz. Böylelikle güzel olan her manzaranın keyfine ulaşmış olacaksınız ve doyasıya yaşayabileceksiniz.

Dilerseniz kahvaltı ile başlayanya da sadece akşam yemeği ile başlayanbir organize edebilirsiniz. Illa yemekli olarak değil dilerseniz sadece ikramlar eşliğinde de bir gezinti planlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteklerinize kalıyor. Bizler İstanbul Boğazının en güzel noktalarını, en lüks teknelerimiz ile sizlere sunmak için hazır bekliyor olacağız. Gerisi elbette sizin tercihleriniz ile süsleniyor olacak. En yakın zamanda mutlaka bir Üsküdar Boğaz Turu düzenlemeli ve bunu yaşamalısınız. Size özel bir tur ile yaşayacağınız bu anlar bizce unutulmaz karelerden biri olacak. Hem gezintiyi hem de özel gün kutlamalarınızı aynı güne sığdırarak çok güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

One thought on “Üsküdar Boğaz Turu

  1. Gaffar Okan dedi ki:

    Ailecek mayıs ayında çıktığımız tekne turu oldukça eğlenceli geçti. Boğaz manzarasının yanı sıra kız kulesini görme fırsatına da sahip olduk. Hava çok güzel ve ikramlar çok lezzetliydi. Bu hizmetinde dolayı Uluçay Yatçılığa teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir